Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oldalkocsissal mennyibe kerül...

Oldalkocsissal mennyibe kerül a vizsga?

Figyelt kérdés
ha motoromra oldalkocsit teszek akkor a vizsgáztatás összege többe kerül mint oldalkocsi nélkül?

2012. jún. 8. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben nincs különbség-annyira nincs hogy oldalkocsival nem is vizsgáztatnak csak simán, aztán ha megszerezted a jogosítványt majd te eldöntöd hogy kocsival vagy anélkül motorozol.

Másik példa az hogy autóval sem vizsgáztatnak pótkocsival azért mert te azt is használnál-megszerzett jogosítvány után kedved szerint rákötsz pótkocsit avagy nem.

2012. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak:

A forgalmiban a motor úgy szerepel hogy szóló vagy oldalkocsis. (vagy valami ilyesmi)

Oldalkocsit nem használhatsz csak úgy, azt a motorral együtt kell levizsgáztatni. Aztán meg ha azzal vizsgáztattad le akkor a motort nem használhatod oldalkocsi nélkül.

2012. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tehát az árak közt van különbség?
2012. jún. 9. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Árat sajnos nem tudok mondani :(

De ha van is szerintem akkor se lehet sokkal több.


Ha jól tudom most elsejétől drágult a műszaki vizsga duplájára.

Talán a normál 12k körül van most. Ha oldalkocsira külön van akkor még lehet hozzájön párezer ft.

Ami biztos az hogy rendszám kell még1. Szóval annyival biztos drágább.

2012. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!