Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125-ös motort ajánlotok?

Slukk kérdése:

Milyen 125-ös motort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy remélhetőleg még idén neki tudok kezdeni a jogsit megcsinálni és gondolkodom,hogy milyen lenne a megfelelő motor.Főleg a régi fajta motorok érdekelnek,némelyik elérhető áron van,ahogy nézegettem mostanában.Ilyenekre gondolok,mint az mz,honda,suzuki.

2012. jún. 6. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már megemlítetted az MZ-t akkor én tőlük a TS-t ajánlom! Elég megbízható, strapabíró gépek és fillérekből fenn lehet tartani. Sokat sem fogyaszt, beéri 4L körül átlagban.
2012. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mz-ből inkább etz, sokkal modernebb mint a ts(bár a ts szebb), és a ts 6V elektronikájával sok a gond.
2012. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
át lehet azt variálni 12V-ra :D
2012. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 smitwesson ***** válasza:

Én az ETZ-t ajánlom. Nekem is az van, de!!!

125-ös papírokka, még a henger is az, viszont felfurattam 150re és plusz két felömlőt is kapot. 0.5mm rel lejjebb a fengerfej és megszégyenítő modon megy egy 24 es karbival amit 26 ra felmarattam. Mindenk csak les hogy mi ez a gép? Csak nézik-csaak nézik és kérdik

- ez egy 125-ös

- ja

- nagyon megy

- szerintem meg a tied gyenge :)

Hát én ezt ajánlom mindenkinek !!!

2012. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!