Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ráz a kormány?

Miért ráz a kormány?

Figyelt kérdés
Honda accord 2004.40-60 km/h között beráz a kocsim kormánya.Csak terhelés alatt gyorsításnál csinálja.És csak ebben a tartományban.Már felcseréltem az első kerekeket a hátsokkal hátha szálszakadásos lenne a gumi,de még mindíg csinálja.Már szerelő is alánézett,nem lötyög kopog semmi.Mi lehet a baj??? Köszömöm előre is a tanácsokat!
2012. jún. 3. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a futóműbeállítás nem tökéletes.
2012. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet akár valamelyik féltengely miatt is...


Sőt,a leírtak alapján elég sanszos

2012. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a futóműre gyanakszom, nálam 2 éve az volt a ludas.
2012. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy csak ki kéne centíroztatni a felniket.

Nem padkáztad meg őket mostanában?

2012. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,lehet hogy féltengely! Vagy valamelyik csapágy? A felnik ki vannak centírozva,az volt az első....
2012. jún. 3. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Csapágy nem szokott rezonálni,az csak morog..


De lehet tényleg /ahogy előttem is írták/hogy egy méretesebb kátyútól,vagy járdaszegélytől elment a futómű.

Akkor is szokott rázni.

Első körben ezt nézesd meg sztem.

2012. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak gyorsításkor csinálja akkor nagyon valószínű valamelyik féltengelycsukló, gumiharang nem volt kiszakadva ?
2012. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pagan ***** válasza:
nem hinném hogy a féltengelycsukló a probléma forrása,az enyémek abszolút ki voltak,ilyet még nem is láttam,és egyáltalán nem rázott a kormány,az általában kattog mint az állat ha kopott
2012. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem volt kiszakadva gumiharang! És csak gyorsításkor csnálja,és csak 40-60között!
2012. jún. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!