Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat, vagy A4? (diesel)

Passat, vagy A4? (diesel)

Figyelt kérdés

Lehet hogy egykutya a kettő, de kinek mi a tapasztalata ezekkel?

csakis diesel, csakis az 1.9 es, és min 2003 as évjárat, tehát csak az fölöttiek, kb 2006 ig jöhetnek szóba...

érdembeli különbség vana kétféle kocsi között?


2012. máj. 29. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Audi azért jóval kényelmesebb és jobban megy, de sajnos drágább is az alkatrész bele. Amit nem szabad az benzines Audiból, de nem is ez volt a kérdés :)

(off: barátnőm távolabbi rokonék vettek olyan 2002 körüli 2.4es V6 benzines A4-et... amellett hogy vétel után milliós költség volt a vezérmű és futómű csere, 14-5 lityót iszik...)

2012. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az A4-es sokkal job a passatnál . Jobban gyorsul , nagyobb a végsebessége , sokkal kényelmesebb , jobban néz ki de igen drága a fenntartása mert sokat eszik és nagyon drágák az alkatrészek . Valamint szerintem 2004-es évjátatnál ne vegyél idősebbet .
2012. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fogyasztás meg fog állni 7 liter alatt, ettől nem kell félni. Szakszervizbe vinni tilos, hozzáértő szaki vagy műhely kell így a javítása sem horror egyiknek sem. Ami a Passat mellett szól az az, hogy az A4-nek kényesebb a futóműve, és drágább is. Egyébként amelyik jobban tetszik azt vedd. (A6-om van).
2012. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az A4-es sokkal job a passatnál . Jobban gyorsul , nagyobb a végsebessége , sokkal kényelmesebb , jobban néz ki de igen drága a fenntartása mert sokat eszik és nagyon drágák az alkatrészek ."

+-50 kg van a két kasztni között, ugyanazzal a 130 lovas motorral és váltóval az egyik jobban gyorsul mint a másik és nagyobb a végsebessége? WTF?

Kb ugyanakkora kasztnival és ugyanazzal a motorral, hogy eszik az egyik többet mint a másik? WTF?


Tapasztalatom nincs, de nekem az A4 ( abból is az 3.0 Avant ) jobban tetszik, mint a Passat. :)

2012. máj. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Hát mulattam párat:)

Passatom volt 1.9PDTDI 131Le-s verzió. 7literes fogyasztás? inkább 5.5-6 liter, ha kínáltam neki pályán akkor 8-9liter.

Az A4 ugyanennyit fogyaszt kivétel, ha quattro, mert az összkerék egy kicsit lök a fogyasztáson. Szerintem a Passat ugyanolyan kényelmes mint az Audi, és lényegében minden ugyanaz, mivel egyforma a motor, így hozzá értelemszerűen ugyanaz az alkatrész is kell, ami egyforma áron van!

Utána volt 2007-es A4-em is, ami szintén jó volt és kényelmes is, bár 2.0 tfsi motorral, ami hihetetlen erős!


Szerintem azt vedd meg, amelyik jobban tetszik és jobb vételt sikerül kifogni belőle, teljesen mindegy melyik, mert motorikusan, fenntartásra, fogyasztásra egyforma a két kocsi, marhaság amiket írnak! Látszik hogy olyanok kommentelnek, akiknek soha nem volt ilyen kocsijuk, csak az általános rögeszmét hajtják amit a sarki kocsmában hallottak, hogyha Audi,vagy BMW akkor drága...Hát már nagyon rég óta nem így van!

2012. máj. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem könnyű választani két mobil rákgyár között...
2012. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én biztos az Audit venném
2012. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legjobban akkor jársz, ha veszel egy Oktáviát, vagy Superbet ugyanezzel a motorral. Jóval olcsóbban megkapod, és ugyanaz a technika.
2012. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!