Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 98as suzuki gsx-r-re rá lehet...

98as suzuki gsx-r-re rá lehet tenni a 2002es idomokat? Nagyon macerás? Hol lehet idomokat lámpákat kapni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán hiszem.

A vázszerkezete és a motorja is más a SRADnak és a 2002-es modelleknek. Gondolom vagy 750-es, vagy 600-as SRADról lehet szó ( mivel ezres akkoriban még nem volt ).

Egyébként mi bajod az SRAD megjelenésével? Valóban nem oly "modern" mint a K2-es megjelenés, de ettől még szerintem szuper ( az 1100-es GSX-R is szuper )

Idomokat lehet rendelni az ebay-en is, nem is olyan drágák az ABS plasztik, felmatricázott darabok. Lámpát én bontókban próbálnák szerezni első körben.

2012. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom így a tipusokat!98 körül volt az aminek kockásabb a hátulja és az első lámpa sem az igaz 2000 vagy 2002 körül jött be aminek hegyes a lámpája és a hátulja is sokkal formásabb csúcsosabb.nem rossz a 98as model de nekem a 2002es tetszik igazán viszont az újak nem tetszenek mármint ez nem igaz mert gyönyörű csak nem értem mi ez a legyen keskeny a motor 1000es meg 600as motorok úgy néznek ki mintha 125ős motor lenne a lábad között vékonyak nagyon!:(
2012. máj. 30. 07:51
 3/5 A kérdező kommentje:
pontosan srad-ból k2 csinálni mert a k2 kellene de iszonyat nagy árkülönbség van a kettő között!
2012. máj. 30. 07:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Találtam egy SRAD-ot, szív alakú lámpával:

[link]

2012. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szép!!!!már csak a hátulja kéne h csúcsos legyen és perfect!!:D
2012. máj. 30. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!