Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő autóvásárlásról? (Többi infó lent)

Figyelt kérdés
650.000 Ft-ért kinéztem egy G-s Opel Astrát. 1998-as évjáratú, most műszakíztatot, vonóhorgos, félév garanciával. Az ár tartalmazza az átíratást is. Használt autó kereskedésből veszem. Az eladó egy szerelő, aki papírral tudja bizonyítani hogy nemrég volt olaj és vezérműszíj cserélve a kocsin. Németből behozott autó, nagyon szép állapotban. 2 ajtós, 1.6-os motorral, rozsda és rohadásmentes kasznival. 150.000 körüli futott km-rel. Szerintetek megéri, vagy nézegessek még tovább?

2012. máj. 28. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jó állapotban van megérheti, de a km az ink 300e körül lehet ;)
2012. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne higgy el mindent, nézesdd át az autót egy márka- vagy szakszervízben. Ott kiderül milyen állapotban van az autó, ne szövegelés alapján vegyél kocsit.
2012. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

behozottat semmiképp se vegyél...

Ezek mellett egy szerelő úgy tud hamisítani, ahogy akar... Ő átnézte, ráfogta h jó minden, így egyből csináltak egy papírt....

Márkaszervizben nézesd át, bár én nem hiszem h vennék behozottat.

Egyébként megérné.

2012. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi baj a behozott autókkal, de miért importálni valaki pont G Astrát Németországból? Hiszen ez a hazai piacon is az egyik legnépszerűbb, legolcsóbb modell, regadóval eggyütt csak drágább lehet mint az itthoni társai. Kivéve persze, ha törött volt és párszáz euróért adták...
2012. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van abba olyan 270-280ezer is.
2012. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!