Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot ajanlanatok? Nem...

Milyen autot ajanlanatok? Nem oriasi, legfontosabb a biztonsag-nem vagyok jo sofor. Most 5os golfom van, annak az araert kb

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Állapotfüggő, hogy mennyit kapsz az ötös Golfért, de olyan 1,4 M körülre lehet saccolni. Tulajdonképpen a Golf is egy jó konstrukció, én legalábbis veszélyesnek biztos nem mondanám, biztonságos autó az is. A Mégane II-t etalonnak tartják, ötcsillagos töréstesztje volt már 10 évvel ezelőtt is, de igazából egy balesetnél nem a csillagok számítanak.

Viszont ha tényleg nagyon rossz sofőrnek tartod magad, akkor érdemesebb inkább néhány vezetéstechnikai tréningen részt venned, mintsem hogy egy autó árába beleölj ilyen sok pénzt, aztán összetörd meg fizesdd a drága biztosítást. A modern autók között tényleg nagyon keveset számít a biztonság, már mindegyik olyan profi szinten van összerakva, hogy ez gyakorlatilag csak PR-maszlag, amit a vásárlók fejébe nyomnak.

2012. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
koszi,nem irtam,3ajtosom van,azert akarom eladni,kisbabam van
2012. máj. 23. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha meg vagy vele elégedve, akkor vegyél egy ugyanolyat 5 ajtósban.
2012. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó kocsi az 5 golf és is szerettem volna ilyet, ha egy kicsit megpótolod szerintem nagyon jól felszerelt biztonságos szintén német, sportos, és olcsón fenntartható autót vehetsz pl.: Vectra C GTS kevés van ebből a konkrét modellből és szép is.
2012. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha a biztonság a legfontosabb akkor a volvók között nézz szét. azok a világ leg biztonságosabb autói. Kicsit kocka mind ,de ez annyiból jó ,hogy jobban tudod fejbe is és fizikailag is az autót helyezgetni az úton.
2012. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Miután sem évjáratot sem motort nem írtál nehéz a számot kitalálni ...

Golf V 1.5-4 millióig érhet bármit.

2.5 millió átlagot számolva ennyiből ezeket tudnám ajánlani ha nem félsz a törött autóktól amelyek némi törődést igényelnek:

[link]

[link]

[link]

id=7575&obr1=47_16_04_22_05_12_1.jpg

[link] id=7357&obr1=19_47_12_31_03_12_1.jpg

Gondolatébresztőnek ...

:))

2012. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Füles76 ***** válasza:

Vegyél inkább egy biztonságos gyerekülést a picinek,inkább ilyenbe gondolkozz,ill. nem árt ha van megfelelő felszereltségű légszák és egy óvatos sofőr is a kocsiban.

Gyakorlatot pedig sok vezetéssel szerzel, nem másik autóval!

A picire pedig az égiek is vigyáznak,mi is felnőttünk a Ladába,Trabantba.

2012. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem vagy jó sofőr és biztonságos autót keresel? Minek? Oké hogy vagy te meg vagy a gyerek, de attól hogy rossz sofőr vagy még nem csak a te biztonságod számít! Majd ha megölsz néhány kerékpárost, gyalogost vagy motorost akkor is azt mondod hogy rossz sofőr vagy?! A börtönbüntetés elől nem véd meg a biztonságos autó, inkább tanulj meg vezetni.
2012. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Szóval ezzel azt akarod mondani, hogy inkább vegyen egy kispolszkit, mert ha már balesetet csinál, jobb ha nem csak a szembejövő, hanem ő is meghal. Köszönjük emese...


Elismerte, hogy nem túl jó söfőr, és hogy egy biztonságos autóban jobban érzi magát. Sokkal jobb, mint azok, akik azt hiszik, hogy milyen jól tudnak vezetni.

2012. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Tudod mit? Én nem tartom magam rossz sofőrnek, és mégis igyekszem a lehető legbiztonságosabb autót venni.
2012. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!