Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek elsőre?

Milyen motort vegyek elsőre?

Figyelt kérdés

125-ös, nem érdekel a simson és mz. Max 300.000 HUF-ig. Supermoto vagy enduro kivitelben, ezek tetszenek. Tanuló motornak kéne, szóval minél olcsóbb legyen, de azért nagyjából megbízható :) Valamint adhatnátok a vásárláshoz egy-két tippet, hogy mit kell nézni stb, mert csak az autókhoz értek, a motorokhoz nem.


Előre is köszönöm megtisztelő válaszotokat!


2012. máj. 22. 09:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit kifelejtettem, hogy mindegy hogy 2 vagy 4 ütemű, de fogyasztása maximum 3l legyen! :)
2012. máj. 22. 09:57
 2/5 anonim ***** válasza:
DR 125!
2012. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a fogyasztás max 3 liter legyen, akkor marad a 4ütem. Yamaha Dt 125öt akartam ajánlani, de az 2ütemű és 5-6 liter körül fogyaszt, ha nem cibálod nagyon, akk elmegy 5ből.

4ütemű enduroban tényleg jó lesz a DR125.

2012. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
DR, XL, XT, NX
2012. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő motrok mind jók lennének neked 125 ös 4t keveset fogyaszt megbizható!vételnél érdemes megnézni az első hátsó telót hogy nem e folyik ha az első folyik az nem nagy gond mert olcsó a javitás a hátsó viszont probléma lehet!tehát az alkudozásnál jol is jöhet egy elöl folyó teló! továbba hogy indul hidegen könnyen vagy rugdosni kell nézd meg hogy meleg e amotor amikor odamész mert az azt jeleti hogy bemelegitették tehát hidegen valami gond van !ha kékesen füstöl az se jó jel mert utaalhat valamilyen kopásra vagy dugógyürű vagy szimerinig továbbá figyelj a hangjára egy erősseen csapágyaasa hangot egy amatör fül is észre vesz!de jobb lenne szerelővel menned!és ovakodj azoktól a vasaktól amelyeken túl sok barkácsmegoldás látható drótozás heggesztés oda nem illő mindenféle megoldások és ha tudsz less rá alégszűrőre sokat elárul a gazdájáról!!
2012. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!