Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G motor átszerelése?

Opel Astra G motor átszerelése?

Figyelt kérdés
Astra G kocsim van 1,2-es motorral,de elég kicsi ez a motor a lökhárítóhoz,nem megy vmi jól..gondoltam kicseréltetem 1,4 v 1,6-os motorra...lehetséges ez,engedik egyáltalán?

2012. máj. 17. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Engedélye kell rá. Meg fizetni egy csomót meg új forgalmi törzskönyv. Nem csak úgy van hogy beledobod oszt jóvan..

Van ismerősöm aki így csinálja de ő műszaki előtt 2 hétig csak szerel hogy vissza tegye a gyári motort bele.


Tegyél bele egy turbót fúrasd fel 2x erősebb lesz és Olcsó marad a biztosításod meg a súlyadód is. Szerintem ugyanannyiból kijön és jobb lesz mint egy pár cm3 al nagyobb autó. Hidd el nem csak a köbcentin múlik az hogy menjen a verda.

2012. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha teszek bele turbót akkor mennyivel fog többet fogyasztani?
2012. máj. 18. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem nyomod neki akkor szinte semmivl.

Ha padlózod neki akkor majd mégegyszer annyit.

2012. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát akkor marad ilyen a kocsi :S
2012. máj. 20. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:

nem érdemes variálni vele, az ilyesmi csomó pénz mindig, nem beszélve arról, hogy az 1.6-osra sokkal több a kötelező.


De amúgy miért nem vettél eleve 1.4-est? Nem is sokkal drágább, meg a kötelező sem több(vagy nem sokkal) mint az 1.2-esre.

2012. máj. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát a szomszédnak is 1,2-es volt,és ő mondta,hogy túl kicsi bele a motor..az üzletben meg azt mondták,hogy elég bele az 1,2es..ezért ez lett megvéve:S de most már bánom..és egyébként motron kivül lehet még rajta vhogy javítani?olyan +10-15 le-t,most vettem sportkipufogót,az 1 nagyon keveset dob rajta elvileg
2012. máj. 30. 07:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Veszel egy G Astrát 1.2-es motorral, és csodálkozol, hogy nem megy? Még a Corsában is nagyon harmatos ez a motor, nemhogy az Astrában! Ha nem tetszik, vegyél másik autót.
2012. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!