Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyet lehet csinálni? És...

Ilyet lehet csinálni? És ilyen létezik? ("sportmotor")?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne:


Szeretnék motort vásárolni! Az Aprilia AF-1 125ccm tetszik nagyon (csak ugyebár nincs A1 jogsim) így nem vezethetem!


Arra gondoltam hogy megvásárolnám az Aprilia AF-1 Futura et és tennék bele egy Aprilia Rs 50 blokkot (így 50ccm lenne)

Az AF-1 lejárt magyar okmányokkal rendelkezik!

A Srác megírná nekem az adásvételit (vagy úgy hogy 50-es ként és így mehetne bele az RS50 blokk vagy úgy hogy AF-1 Futura RS 50 (50ccm) blokkal szerelve!


Ezt így a rendőrök elfogadnák (elvégre ha bevizsgálásra kerülne a sor kiderülne hogy 50-es)!


Másik kérdés: Tényleg létezik olyan szonda ,ami a rendőröknél van és ha beleteszik ezt a szondát a kipufogóba az megállapítja hogy hány köbcentis a moci????


Köszi a válaszokat!



2012. máj. 16. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a szonda nagy hlyeség..lehetetlen megállapítani iylennel
2012. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!