Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio liberty-ben milyen...

Piaggio liberty-ben milyen gyertyát használtok? A kódot is írjatok le legyszi.

Figyelt kérdés
Meg az erdekelne meg hogy hany oktan szamu benzint tesztek bele? nektek mennyit fogyaszt 100 km-en?

2012. máj. 13. 18:16
 1/5 waland ***** válasza:
Kétütemű ugye? Nekem ugyan csak Piaggio Free-m van, de megnéztem, ugyanaz a gyertya kell hozzá: NGK BR9ES vagy Denso W27ESR-U. Szerintem kétütemű motorba felesleges a szuper benzin, bár nekem a Yamahában kicsit jobb lett a fogyasztás OMV Maxxmotionnal, de a Freeben nem váltott ki semmi hatást. A fogyasztás normálisan kb. 3,5-3,8 liter körül van nálam.
2012. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
[link] [link] Van belőle 125-ős is de mivel azt sem írtad 2 vagy 4 ütemű így ezeket tudom meg azt ,hogy jó bele a sima 95-ös (kétüteműhez persze 2t-olajjal.)
2012. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi el felejtettem írni 2 ütemű 49 cm3.
2012. máj. 13. 21:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Első nem jól tudod! B9es vagy OE040/t10 champion
2012. máj. 14. 17:47
 5/5 waland ***** válasza:
a Br9es csak annyiban tér el a B9es-től, hogy árnyékolt. Ugyanaz a gyertya.
2012. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!