Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miskolc környékén hol van...

Miskolc környékén hol van kárpitos?

Figyelt kérdés
Lenne egy motor ülésem amit ujra szeretnék bőröztetni. Valaki tud ajánlani valakit itt a közelbe ?

2012. máj. 11. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Tyűűű

Hát én elég sok kárpitosnál voltam tavaly amikor motorülést akartam újrakárpitoztatni, de a legtöbb helyen csak bútorokat csinálnak.

Ha jól emlékszem a centrumtól villamossal 3. megálló nál ha leszállsz ott van nem messze egy kárpitos, na ott csinálnak motorhoz is. Kivéve ha szegecselt az ülés. (persze nekem az volt...)

Szóval ott kérdezd meg.Ha jól emlékszem 5000-ért csinálják meg. + még ehhez jön hozzá a műbőr ára, de lehet hogy rosszul emlékszem...


Nekem a Pannónia ülése végül Edelénybe lett megcsináltatva.

2012. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és a 3. megáló az Diósgyőr felé.
2012. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a 3. megálló az a malomszög. Ott merre található ez a kárpitos ?
2012. máj. 11. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen az.

Jobb oldal felé lesznek a bérházak, elindulsz arra, aztán ott valamivel visszább a megállótól egy a sínekkel majd párhuzamos utca legelején van.

De ha a megállótól elkezdess visszafelé sétálni akkor ott ki van írva bal oldalra(ha visszafelé mész akkor bal) hogy xy kárpitos és úgy emlékszem van a táblán egy nyíl is.

2012. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kreativbutor.5mp.eu
2015. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!