Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy külföldi...

Mennyibe kerül egy külföldi autó forgalomba helyezése?

Figyelt kérdés

Próbáltam netem utánanézni, de belekavarodtam, meg nem is értek az autókhoz. Ha vlk elmagyarázná hogyan is működik...

Köszi


2009. jún. 25. 09:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy kalkulátort csak azt nem értem, hogy az alapösszeget fizetem, vagyis az egymillió nem tudom mennyit vagy az arányosított összeget. /Igen lány vagyok köszi/
2009. jún. 25. 09:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Na és az ideiglenes rendszám?
2009. jún. 25. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:

behozatal viszonylag drága, magyarországra tudtommal trélert kell bérelni, mert nem adnak ki ideigleneset, amit kint rá tudsz rakni, szóval forgalomból ki lesz vonva.


Utána forgalmi+zöldkártya, esetleges szervízköltségek, durván 100.000-et mondanék rá. Regisztrációs adót most nem tudom fejből, de számol nyugodtan 1-1.5 millióval.


egyszóval: drága nagyon, kb úgy fog kijönni, mintha itt vennéd meg :S milyen kocsit akarsz behozni?

2009. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én Auto importálással foglalkozok Németországból importálunk. Tulajdon képpen egyszerű az egész el kellene menni egy olyan helyre ahol a műszaki vizsgáztatás folyik és ott tipusra lebontva minden atóról meg tudják mondan i hogy mi mennyibe jönne ki nem tul nagy összeg maximumon olyan 500.000ft.Szeretnék eloszlatni egy téves feltételezést az autókra Németországban adnak ideiglenes rendszámtáblát ezért igen csekély összeget maximum 30.000ft-ot számolnak fel és az autó 2hétig közlekedhet ezzel a rendszámtáblával a világ bármelyik országában tulajdonképpen ennyi idő van arra,hogy hazahozzuk és beirassuk a járművet az adott célországban.Érdeklődni lehet nálam(Menyhárt András)autóimportálással kapcsolatban:70/2602364
2009. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azóta megoldódott a dolog:-)
2009. okt. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!