Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg vagytok elégedve a Ford...

Meg vagytok elégedve a Ford Fiestaval?

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen kocsija?Szeretnék egy 3-4 évest venni,de nem tudom,hogy jó döntés Fordot venni.
2009. jún. 24. 22:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs Fusion-ra gondoltam.
2009. jún. 24. 22:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Szemezgess innen: [link]
2009. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én Audi Q7-ről váltottam Fusionra anyagi okokból kifolyólag (madár látta pénz:gyorsan jött gyorsan ment nem szeretném ragozni),nekem szuperül bevált, semmi gondom vele, 5 éveset vettem pedig.. Ismerősök nem javasolták, aztán egy barátom rábeszélt. Szerintem vedd meg, én pl. suzuki-t nem vennék soha, de annak is megvan az oka..
2009. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy bérlés alkalmával vezettem egy fusiont. Itthon az anyós fiestáját szoktam vezetni, hát ég és föld szerintem. Nekem a fusion egyáltalán nem tetszett. Olyan kis bénácska, erőtlen, és kicsi. A fiesta szerintem sokkal jobb választás.
2009. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hello! 2002 év végi Fiesta 1,4Tdci-m van. 3,5 éves korától nálam. 56e km-rel vettem, 185e-nél járok. Egy kellemetlenség a kuplungszerkezet tányérrugója eltört(80e Ft, lehet gyári hiba v. előző tulaj rossz lába)Ezen kívül nekem tökéletes. Fogyasztás: hosszu táv 4l vagy alatta/100km, városban is nagyon jó kb.5 Jól irányítható, jó a fék. kapott nálam új féktárcsát elől de nem a vétel után(120ekm-nél). gázolajszürő(11e Ft/80e km) légszürő(kb.3eFt) vezérmüszij 240e Km-nél kell én legcseréltettem 180e-nél (83eFt)20ezernél irják az olajcserét én 15ig engedem de maximum alatt van a csereperiódus végén is. Lengéscsillapitót cseréltem hátul, középminőség (17eFt/2db).4új gumi a gyári lefutott, ki milyet tesz rá. Mostanában át lesz nézve. Én összességében jónak mindősítem és nem bántam meg hogy megvettem. A kuplungon kívül a többi az csak karbantartás szerintem. A benzinest nem ismerem annyira,de szerintem ha valaki kedveli a dieselt egy jó döntés.
2009. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van még kérdés nyugodtan nroli82@freemail.hu-ra irjál és megválaszolom.
2009. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!