Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kézifékkel mentem véletlen....

Kézifékkel mentem véletlen. Mi történt? Tönkrement az autóm?

Figyelt kérdés

Most értem haza és akkor vettem észre, hogy végig be volt húzva a kézifék !!


Azt hittem mentem elájulok, hogy lehettem ilyen bolond...


Tönkre ment az autó? Vigyem szerelőbe? Kb. 5 km-t mentem vele így.


2012. máj. 4. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobfék vagy tárcsafék van hátul?
2012. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, 20 éves az autó és tegnap lett cserélve a fék, mert egyáltalán nem fogott és balesetem volt vele kb. egy hete (1 hónapja vettem, de ilyen először fordult elő velem, hogy kézifékkel mentem).
2012. máj. 4. 17:04
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha így tudtál menni akkor már eleve szar volt!Irány a szerelő mert a vizsgán működnie kell.
2012. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szaladj és nézd meg hogy milyen fék van hátul. HA olyan mint elöl akkor tárcsafék, ha pedig nem akkor dobfék. :D
2012. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Apám mesélte, hogy anno ment a kocsijával úgy 30 km-t, hogy végig be volt húzva a kézifék... Múltkor véletlenül én is bent hagytam kb 2-3 kilométerre, úgy néz ki ez öröklődik :D Amúgy nálunk semmi baja nem lett a kocsinak.
2012. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan közlekedhetsz így vele, nem lesz semmi baja, csak a kanyarokat jó gyorsan kell bevenni ahhoz, hogy ne fulladj le, illetve indulásnál is hatalmas gázadással kell indulni.
2012. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

http://www.youtube.com/watch?v=mm5mNnl4dJE


Ellenőrizd a gumik állapotát:)

2012. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Akkor alapból sz@r volt a kézifék, én nem tudnék behúzott kézifékkel mert meg sem mozdulna az autó meg le is fulladna mivel fog.Vidd el a szerelőhöz szerintem a hátsó fékpofáknak de lehet a doboknak is annyi.(mivel 20 éves autó szinte biztos hogy dobfék van hátul)
2012. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentem már, bár én nem vettem észre csak autópályán hogy beragadt a kézifék, városban 40-50ennel nem. Onnan vettem észre, hogy elkezdett rángatni az autó és tűzforró lett a felni, és gumiszag volt. Szóval igencsak égtek a dolgok. (Tárcsafékes)
2012. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz, jó kézifékkel is el lehet indulni, csak nagyobb gáz kell hozzá! Az öcsém 1X 15 km-ert jött behúzott kézifékkel, hát volt szaga rendesen, meg meleg is volt, de másnap reggelre lehűlt és semmi baja nem lett. Azóta se lett vele semmi csinálva és tökéletesen működik. - mondta ő, hogy világított valami piros a műszerfalon, de nem tudta mi az! :D
2012. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!