Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok segíteni autó választ...

Tudnátok segíteni autó választásban/keresésben?

Figyelt kérdés

Suzuki swiftet akarok venni, 500ezer ft.-om lenne csak az autóra.


max 13-4 éves legyen. 5 ajtós , min 1.3-as motorral.

Jó állapotban.


Nem kérek a fujj suzukis hozzászólásokat. Köszönöm.



2012. máj. 1. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
www.hasznaltauto.hu
2012. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és lehetőleg az ország keleti részéből. Hajdú bihar-Borsod-Szabolcs megyékből. Köszönöm
2012. máj. 1. 17:00
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó tudom. én is ott nézegetem, csak nem tudom el dönteni, milyen állapotban van. Megéri -e.


Mondjuk ezt Bp.-en árulják.

[link]


Megéri az árát?

2012. máj. 1. 17:01
 4/7 BudSpencer ***** válasza:

Erről lecsúsztál.


"NINCS ILYEN KÓDSZÁMÚ HIRDETÉS A RENDSZERBEN!"

2012. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A suzuki jó választás,mindenképpen a 16v motorral vedd meg.Nem szabad elkapkodni,én 3 hónapig keresgéltem és legalább 10 autót megnéztem mire megtaláltam a megfelelöt.A 2002-2003 évjáratok között válogassatok,mert az 1.3 16v csak akkor gyártották.Az enyém 2002 és 350ezer ft volt,igaz klima nincs benne.Szerethető kisautó.
2012. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pj0tr ***** válasza:

Fényképről, hirdetés alapján egyikről sem lehet megmondani, hogy jó választás-e vagy megéri a pénzét.

Csak a helyszíni - lehetőleg hozzáértő emberrel - vizsgálat során lehet következtetni és még az sem 100%os.

2012. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én nem ajánlanám a suzukit pedig nekem is az van.fogyasztással meg vagyok elégedve csak az alkatrészeket évente cserélni kell főleg a talpasokat,féltengelyeket.
2012. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!