Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet a kulcsot bezárni...

Hogy lehet a kulcsot bezárni a kocsiba?

Figyelt kérdés
Ha benne van a kulcs és a távirányító, akkor hogy záródhat be az ajtó magától?
2012. máj. 1. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
matatsz valamit hátul, úgy gondolod végeztél, lenyomod az első ajtógombot amitől a centrálzár minden ajtót bezár eztán egyszerűen becsapod a hátsó ajtót is és kész a baj
2012. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs a gyújtáskapcsolóban a kulcs,akkor egyes típusok bezárják magukat egy adott idő után.De nem is olyan rég,haverom nak bent volt a kulcs a gyújtáskapcsolóban.Leengedett ablakon át benyúlt valamiért az autóba és véletlenül lenyomta a gombot az ajtón a testével.Erre elkezdte felhúzni az ablakot magától és az utolsó pillanatban sikerült benyúlnia és kihúzni a gombot.Például így.
2012. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem távirányítóval külön nyitható a csomagtérajtó, ami lecsukásra magától vissza is zár. Ha közben pakolászok és bent felejteném a kulcsot , az csöcs lenne. :)
2012. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mercedes személyautó, távirányitón benyomom a gombot, felugrik a csomagtartó. Csak azt a gombot nyomtam meg, a nyitást nem. Az autó többi része zárva volt. Tavaly nyáron bedobtam a kulcsot, mig a csomagtartóban lévő üditőt ittam. Utána hülye fejjel lecsuktam a csomagtartót.. Hát hivhattam ki az ezekre szakosodott emberkét, 30 ezrembe került ez a jó kis éjszakai mutatvány. Marhajó h igy csinálják meg az autókat, de mit lehet csinálni. Pótkulcsot meg miért kéne mindig magamnál hordanom. Különösen külföldön jó az ilyesmi, vagy egyéb istenháta mögötti vidéki helyen. Velem budapest belvárosban fordult elő. Igy is baromi idegesitő volt.
2012. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!