Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa Babetta 207/300, Gyujtásh...

Jawa Babetta 207/300, Gyujtáshiba?

Figyelt kérdés

Van egy 207-es babettám.

Nemrég került hozzám,eddig jóvolt...

Most kezdte el csinálni,hogy megyek vele megállok és utána már nemindul be... csakha gyertyát cserélek..de akkor is rángat és nempörög ki.

Ezt okozhatja a tirisztor hibája?.gyári tirisztor van rajta.

A Karburátor jó,belett állítva benzinszint,és kilett tisztítva.

Válaszokat pls.

Köszönöm Üdv 16/f


2012. ápr. 30. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Használj alacsony hófokú gyertyát.

Ez nem gyújtásprobléma mert akkor nem indulna el egyáltalán.

Az ilyen idegesítő problámákat mindíg a filléres alkatrészek okozzák. A karburátorba cseréld ki a fúvókákat. ez nem nagy költség. És a súber tút vegyél újat hozzá.

Ott lesz a hiba hidd el. Amúgy nem füstöl nagyon?? Mert ha beköpi a gyertyát folyton akkor a dugattyúgyűrűd kopott el és azért kormolja be a gyertyát.

Ha azt amit idáig mondtam mind kicseréled akkor se több 3500Ft nél.

2012. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kiváncsiságból kicseréltem a tirisztort mert az sem olyan nagy költség(1600 ft)

És jó lett a motor. indul,szépen is jár.

Egy fúrás lehet ráférne mert elég gyengécske,és igen ha bemelegsztik akkor füstől.

Annyi még vele a problémám,hogy ha megállok vele néha elkezd folyni a karbibol a benzin,(2-3 deci kifolyik)

A benzinszint lehet a problémája?

azt hogy tudom be állítani?

A neten találtam egy videót és úgy állítotttam be.

Üdv.

2012. máj. 2. 12:59
 3/3 anonim válasza:
Nekem akkor is folyt a benzin amikor beszorult a szivató meg a karburátorfedélben az a pöcök beszorúlva maradt. A hidegindító szokott szarakodni.
2016. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!