Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora büntetés jár érte, ha...

Mekkora büntetés jár érte, ha étolajjal üzemeltetem a kocsim (Budapesten a lebukás esélye? )?

Figyelt kérdés
nem keverni szeretném, a gázolajjal, hanem teletankkal használni.Nem határvidéken, hanem Budapesten használnám.

2012. ápr. 28. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Éttel nem lehet tisztán,az első hűvösebb reggelen,már be sem indul a technika. Felesben szoktuk ,de inkább 2 rész gázolaj és 1 rész ét.

Budapesten valszeg sosem buknál le vele.

2012. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nehéz a rendőröket kerülni.Ha beállnak mögéd a pirosnál akkor lebukhatsz.Ezért lenne jobb hogyha felesben használnád akkor nem érződik rajta az a fura szag.
2012. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem vezetek, csak kíváncsiságból néztem meg ezt a kérdést. Ebbe is belekötnek, hogy te mit tankolsz a kocsiba?
2012. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Naná, hogy belekötnek. A biodízel is tiltott itthon. Belekötnek, mert a használt étolajból nem adózunk le az államnak.

Pedig valójában semmi köze hozzá, hogy az SAJÁT autómba amiért megdolgoztam és ÉN tartom fenn, mit tankolok. De magyarországon megmondják.

2012. ápr. 28. 14:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Jah.. :((
2012. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ez az..Így is sokat kell fizetni az autóra a teljesítmény adót meg az egyéb baromságokat és még étolajjal sem mehetsz a saját autóddal.


És tudod mi a gáz?Hogy nyugaton nem tiltott étolajjal vagy alternatív dologgal tankolni a kocsidat.Mivel szerintem környezetbarátabb.

2012. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Szinte alig van esély a bukásra Bpen!Ha rendőr van mögötted lekanyarodsz ,ha pirosnál állsz és úgy áll be mögéd,leállítod a motort.De ha érez is valamit egy akármilyen járőr aki éppen megy valahová nem fog mintát venni a tankból ,se eszköze nincs erre se műszere a vizsgálatra se ideje .No meg ha minden kötél szakad adsz neki egy 10est aztán elenged.
2012. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én inkább arra lennék kiváncsi mennyire harapnak erre a rendőrök?

Van olyan ember akit megállítottak/megbüntettek emiatt?

Mi volt a büntetés?

2012. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A rendőrök se különbek.Ismerek rendőrt aki megiszik 2 sört és úgyis vezet."mivel ő a törvény"
2012. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

adó csalásnak minősul 0-tól akár 500 000ft vagy 1 milioig ,de ha te adod el példa keresgedsz vele azta több milio és kifosztanak a gatyobol is.

elsöre elkapnak bevisznek garázs minta vétel aztán feljelentés aztán házkutatás nem -e adsz el is le szurve.

aztán várod mit ad a sors ja kocsit elveszik nyugi.

2012. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!