Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet pl. BMW M3-hoz...

Hol lehet pl. BMW M3-hoz tuning alkatrészeket rendelni neten?

Figyelt kérdés
Van egy BMW M3-om de nemtudom, hogy hol lehet hozzá tuning alkatrészeket rendelni neten. A válaszokat előre is köszi.
2012. ápr. 16. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

ebay.com van minden :)


Milyen M3 és milyen tuning alkatrészt szeretnél?

2012. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kössz.! Am M3 325i.
2012. ápr. 16. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:

M3 325i? Ezt azért gondold végig még egyszer, mert bár sokféle M3-ast gyártottak már a bajorok, ilyet még nem sikerült nekik.

Egyébként meg valóban ott az eBay: azon bármit megkapsz. Az már nagyobb művészet, hogy kitaláld, mi is kell az autóhoz (a tuningot ugye nem úgy kezdjük, hogy "mindenbül a legdrágább meg a legnagyobb, azt' jó is", hanem kitaláljuk, mi is lenne a cél) és megtaláld az eBay óriási katyvaszában, amit szeretnél (néha az eladó sem tudja, mit árul).

2012. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre a 325-ös M3-ra már én is kíváncsi vagyok :)
2012. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Offolok kicsit


Az egy 325 M-Pakett lesz, alias egy mezei 325i sok "látványelemmel".


Nem, nem M3, csak úgy néz ki, az otthoni tuningolást pedig szerintem hanyagold hogyha azt kérdezed hogy honnan szerezz be alkatrészeket, nem hinném hogy elég tapasztalatod van hozzá.

2012. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

mivel az M3 325i az CSAK neked van ezert nem lesz alkatresz! Ne legyel lusta gyartsal! Hintokerek,kapuzsaner...

Ha megnezted a papirjait es megerted mert offolnak akkor nezd meg a www.deviltuning.hu sok jo cucc van!

2012. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!