Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent az, hogy mikor...

Mit jelent az, hogy mikor elindultam autóval gyújtásra bejött a hangos zene mert ugy maradt előtte, és nem hallottam ugye kb semmit, és túl kapcsoltam az inditót tehát a sluszkulcsot?

Figyelt kérdés
És elég furcsa hangot adott ki de utána semmi probléma nem volt már. Okozott ez v.mi bajt az autóban?
2009. jún. 19. 18:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Tanulság: ne legyek figyelmetlen és vegyem le a zenét mert azért történt ez meg mert nem hallottam mikor a kocsi beindult és véletlen mégegyet kapcsoltam rajta és az volt oylan furcsa hang.
2009. jún. 19. 18:21
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
nagy valószínűségel semmit,de erre már úgyis odafigyelsz ezentúl! :) egyébként az a furcsa hang az önindító volt.
2009. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem. Ugy volt hogy ugye beülök kulcs rá fordit ugye, gyújtás és utána beindul csak utána én mégegyet forditottam kiadott v.mi furcsa hangot és utána persze azt észrevettem és visszaengedtem...szal akkor nem várható belőle probléma....mások is írjanak:D ÉS mégegy kérdés: ahogy elforditod a kulcsot azt rögtön rá lehet gyujtásra majd hogy beinduljon? vagy ahogy jelezve van: I II és ugy? vagy ezt egy forditással és ugy gyujtás?
2009. jún. 19. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen az önindító zajongott,mikor már járt ráinditottál. a másik kérdésedre ha dízel (mint amit én hajtok)gyújtást rá várni amíg beizít utána fordít,ha benzines lehet egyből.
2009. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor megint ráindítottál akkor az önindító megint belekapaszkodott a fogaskoszorúba, így csak túlpörgette a motor az önindítót. Vigyázz jobban, mert lehet legközelebb nem lesz ilyen szerencséd és széttörik az egész.
2009. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én jártam így egyszer, és alig tudtam továbbmenni, valami történt a fogaskerekekkel, olyan volt, mintha csak csúszott volna az autó és alig haladt. Nagyon megijedtem, egyszer-kétszer leállítottam és újraindítottam, szerencsére pár perc után "visszarázódott" a dolog és nem lett baj belőle.
2009. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a mi kocsinknál nem lehet ráindítani járó motornál, ha lefullad akkor is gyújtás le, újra ráad, indít

szal nem tom hogy csináltad, nem írtad a kocsid korát mert csak a régi kocsiknál lehet ráindítani járó motornál

2009. jún. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz a kommenteket, egy 16éves opel astra f-ről van szó. Egyáltalán nem tom felfogni , hogy akkor minek van:DD Nem lett belőle semmi baj legközelebb jobban vigyázok.
2009. jún. 20. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!