Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki egy barátkozós beszélge...

Valaki egy barátkozós beszélgetős gurulás motorral kecskeméten?

Figyelt kérdés

Kecskemét könyéki motorosokat keresek főleg kisebb köbcentist, mivel egy 400-assal vagy nagyobbal úgyse tartanám a tempót :)

Ha van kedved egy guruláshoz, vagy barátkozni, írj és ütközünk :D


2012. ápr. 5. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én 55km-re lakok oda, nem sok de pont elég :D Esetleg ha valameddig eljönnél, nekem úgy oké.
2012. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
250esem van.
2012. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én motorom 0 köbcentis, ugyanis nincs, de még jogsim is csak autóra van, de azt sem vezettem régóta. Annak ellenére, hogy az autózás jobban vonz, szeretném már kipróbálni milyen motort vezetni, de ez eddig sajnos nem adatott meg, nem vagyok olyan gazdag mint a szomszédok, akiknek gyerekét már sok éve nem láttam biciklin, mert alávágják a szülei a motort meg a jogsit amint betölti a korhatárt hozzá. Sőt egy másik szomszédon messze van még a korhatártól, de a Simson ott berreg az udvarban. Igen, irigy vagyok.

Kecskemét közelében élek, szinte minden nap járok a városban.

2012. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!