Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Lanoshoz keresek...

Marcell1987 kérdése:

Daewoo Lanoshoz keresek csomagtartót, de a neten nemigazán találok ehhez a típushoz. Milyen autótípus csomagtartója jó még ehhez az autóhoz?

Figyelt kérdés

Én őgy tudom,hogy a Daewoo az Opel "olcsóbbik változata" ezt csak azért gondolom, mert pl a futómű Opel Kadett.

Válaszokat előre is köszönöm.


2012. ápr. 5. 05:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A Daewoo Racer, Nexia és Lanos az Opel Kadett műszaki alapjaira épül, mivel a Racer a Kadett E licencgyártmánya volt, a másik két típust pedig csak kis mértékben fejlesztették.

Viszont a Lanos karosszériája már nem egyezik meg az E Kadettével. Hogy pontosan milyen csomagtartóra gondolsz, nem tudom, de gyanítom, tetőcsomagtartó kellene. Ebben az esetben nem könnyű a helyzet, mert ez egy esőcsatorna és tetősín nélküli autó, tehát kicsit problémás a tetőcsomagtartó rögzítése. Ennek ellenére a Thule-nak van árajánlata a típusra, csak kicsit drágán.

Viszont ilyenkor jönnek jól az univerzális, tetőperemre szerelhető csomagtartók. Kicsit dolgozni kell velük, hogy beállítsd a kellő szélességet és magasságot, de sokféle autóra lehet felerőlködni őket.

[link]

Ez a csomagtartó a terméklapja szerint a Lanosra is jó. Gondolom, nem akarsz ennyit kiadni érte, de ha nem kell új, vagy nem ragaszkodsz ehhez a márkához, biztosan találsz olcsóbban is.

2012. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tetőcsomagtartóra gondoltam, csak elfelejtettem odaírni... Köszönöm a gyors és a részletes válaszodat.Most már van miből kiindulnom :-).
2012. ápr. 5. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!