Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lenne ideális...

Melyik autó lenne ideális első autónak?

Figyelt kérdés
Nem írok példát, mert elképzelésem sincs. Esetleg egy Opel Astra vagy egy Golf 3as-4es. Ti mit ajánlotok?
2012. ápr. 3. 17:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tenni még, hogy 2 méter magas vagyok. Szóval azért férjek el benne kényelmesen.
2012. ápr. 3. 18:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából bármelyikben elférsz kényelmesen, ha nem ül mögötted senki. Attól függ, mire használnád, városban rohangáláshoz, néha egy kis utazáshoz teljesen megfelel egy Astra/Golf méretű autó.

Ideális az ami méretben megfelel neked és a szállított személyeknek cuccoknak ( ne legyen feleslegesen nagy vagy kicsi ), legyen benne egy olyan motor, ami normálisan viszi a kasztnit.

A benzin/dízel : ha egyszerűt akarsz, akkor benzin, ha tudsz szerezni okosban gázolajat vagy valószínűsíthetően sokat fogsz menni, akkor dízel.

Ami fontos ( szerintem ) legyne benne klíma, ABS , szervókormány, minimum euro III-as motor.

Tipust nem ajánlok, a használtauto.hu részletes keresőjében beállítod a számodra fontos paramétereket, aztán csemegézhetsz a találatok között :)

2012. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudok ajánlani 300.000 körül Peugeot 106-ost és 2.000.000-ért BMW 3-ast is.


A másik dolog hogy kinek mi az ideális.

Nekem ideális lenne egy kombi mert tudok bele pakolni

Neked lehet hogy egy Mazda Mx5 lenne ideális mert szereted a sportos kocsikat...


Írhatnál többet is hogy mire használnád, mennyi pénzed van rá.

2012. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát kb 3000 euró az a pénz, amit ráköltenék.
2012. ápr. 3. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Négyes Golfot vennék. Nekem ilyen volt az első autóm és imádtam!


[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!