Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50es motorra érdemes protektor...

50es motorra érdemes protektoros dzsekit venni?

Figyelt kérdés
Eddig nem tartottam szükségesnek , de most bukás után gondolkoztam rajta . Nektek mi a véleményetek ?
2009. jún. 15. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megéri. Kerékpárral is lehet akkorát esni, hogy legyen haszna a protektoroknak, egy 50-es motorka pedig nagyobb sebességre képes.
2009. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem 50es, hanem 125ös robogóm van. Hordok protektoros dzsekit, ez a szerencsém - részben - mert így karambolkor, mikor rázuhantam a jobb oldalamra nem tört el a karom, "csak" a bokám, amire rázuhant a motor. Szerintem megéri, egyébként még én is akkor vettem, amikor 50esen nyomtam az ipart :) Egy jó dzseki sokáig kiszolgál.
2009. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen!!! Biztonság mindenekelőtt!

20-30 km/h-nál is komoly sérüléseket tud okozni az aszfalt!

A horzsolások elkerülésére természetesen egy sima bőrdzseki is elég, de ha szerencsétlenül esel, akkor kis sebességnél is eltörheted akármidet!


Nekem sikerült eltörni a vállamat biciklivel, tehát tudom, mit beszélek :)

2009. jún. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek , komolyan fontolóra fogom venni a dolgot :)
2009. jún. 16. 08:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, egy erősebb cipőre sem árt beruházni. :) szerintem. A motorosokat lényegében csak a ruházat védi eséskor, karambolkor. Pár tízezer forintot megér az életed, meg az egészséged is. szerintem :)
2009. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!