Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cerberos vagy pajzs technológi...

Cerberos vagy pajzs technológiát választanád?

Figyelt kérdés

melyiket választanád a saját autódba? az ár nem szempont.

drága autóba (10M) építemém be.

melyik hatásosabb szerinted?



2012. márc. 31. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Közel ugyanazt tudja mindkettő,főleg a motortér kinyithatatlanságára fókuszálva.

Ha az ár nem számít akkor a PAJZS-védelem.

Ugyan közel duplája mint amibe a Cerberos kerül de komolyabb referenciája és hírneve van.

50% kedvezmény cascónál ill. ha mégis ellopnák a kocsit (jelzavaróval,teherautóval még a ezeket is elvihetik) akkor kifizeti károdat a cég - ha a biztosító nem tenné.

Legjobb tudomásom szerint.

2012. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal egyetlen Pajzs technológiával levédett autót sem loptak el még eddig (pedig több ezer ügyfelük volt az eltelt években).

A másikról nincs hasonló publikus adat sehol.

Maradj a pajzsosoknál.

Szerintem.

2012. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Alapos utánajárás után egyértelműen Cerberos, szerintem modernebb rendszer, és igazán értenek hozzá!

Sajnos a Bluetooth-os verziójuk elég drága, pedig az lenne a tuti. Pajzs olyan mint régen a váltózár volt, mindenki azt szajkózta, közben voltak hiányosságai. Ma már nem az a kérdés, hogy melyik védi meg jobban az autót. Hisz sok védelem tudja ezt nem csak a pajzs vagy a cerberos. Igazából mindkettő egy motortérzár + valami extra a motortérben. A Cerberosnál nem alakítanak át semmit az autón, és mégis hatásosabb védelem, ettől akkora durranás!

2012. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem hogy melyik a hatásosabb azt a statisztikák mutatják. Pajzs 0 ellopott autó Cerberos 0 ellopott autó.

Inkább az a kérdés milyen eljárással milyen szempontokat vesznek figyelembe a beépítésnél valamint mennyire könnyű annak kezelhetősége.

Az én javaslatom ennek fényében a Cerberos, de ez az én szubjektív véleményem, modernebb technológia és csak gyári rögzítések alkalmazása. Akár telefonos vezérléssel is.

[link]

2013. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szanio1 válasza:

Gyerekek valamit elfelejtettetek!!

Cerberos; ar 199, 000-tol plusz amit akarsz meg bele az cirka 300fr felett boven garancia 5 ev de lopas ellen nem fizet stb kartyas megoldas nem eppen a legjobb



Pajzs; ar 220e ftez a plafon ebben minden benne van ami kell de ez havidijas de cserebe lopas ellen vissza teriti az arat ugye ez nem rossz foleg ha van egy luxus autod amito csinaljak a pajzs technologiat azota nem loptak el autot, ilyet nem olvastam a cerberosrol ja es a pajzs ugrokodos rendszert hasznal olvassatok utana


Szerintem Pajzs olcsobb es jobb!!!!

2014. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cerberos Autóvédelem válasza:
Kedves Kérdező! Autóvédelmi rendszer választásánál érdemes figyelembe venni az alábbi ismérveket: A CERBEROS Komplex Gépjárművédelmi Rendszer nem GPS alapú nyomkövető és nem autóriasztó, hanem olyan autóvédelmi rendszer, melynek saját elektronikus vezérlése és mechanikus működtetése van. A Cerberos NEM távirányítós, hanem passzív RFID kártya alapú, a motortérben a sebességváltót blokkolja. Manuális autóknál a kuplungot is hatástalanítja, a gépkocsi garanciáját nem sértve. Az automatikus élesedésnek köszönhetően a gépkocsi egy percre sem marad védelem nélkül.
2019. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Miki09 válasza:
Bővebb információ a Cerberosról: [link]
2020. febr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!