Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le szeretném vizsgáztatni de...

Le szeretném vizsgáztatni de ugye nincs papírom honnan lehet a forgalmi papírjait beszerezni vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés
Vettem egy 150-es robogót itthon rendszám nélkül egy illetőtől aki olaszból hozta be de nincs hozzá semmi papírom és ő sem tudja beszerezni.
2009. jún. 15. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Jobb ha visszaviszed és kérd vissza a pénzed...
2009. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy ! Olyan papír nélküli motort nem szabad venni amit közúton használsz ha cross veszel vagy endurot az még elmegy papírok nélkül mert az erdőben meg a mezőn nemigazán fognak ellenőrizni a szarvasok .Ha a robogód nem nagy testű és nem hangos akkor talán elhiszik hogy 50 es.Írass egy 50 es adásvételit meg köss rá biztosítás mint 50 es.Ha a blokkban benne vagy hogy 150 csiszold ki.Vegyél rá 50 cm3 as matricát .Sisak jogsid van talán nem fogja a rendőr nagyon nézni a motort csak ne okozz balesetet mert akkor komoly vizsgálatok lesznek.Bár jóbban jársz ha elcseréled egy crossra.Én ugyan így jártam a 125 ős yamahámal de nem kockáztattam a b.Kategóriámat inkább vettem egy kocsit és minden törvényes.
2009. jún. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!