Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire árt a téli guminak,...

Mennyire árt a téli guminak, ha ilyen időben megyek vele?

Figyelt kérdés
Csak jövő héten fogom tudni kicseréltetni a gumit, de a héten még muszáj mennem vele egyszer, szűk fél óra oda és szűk fél óra vissza. Nagyon árt a téli guminak ennyi út ilyen melegben? Mert ha nagyon, akkor megyek tömegközlekedéssel, csak úgy durván 2x annyi az út, úgyhogy ha egy mód van rá, nem szívesen tenném...
2012. márc. 20. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
csak sokkal jobban kopik, de amúgy nem árt. Az a 2x fél óra meg nem vészes, simán mehetsz kocsival
2012. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Van aki télen nyáron télivel jár :) Nem lesz gond, még én se cseréltem le, de már rá kéne szánnom magam XD
2012. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehetsz vele annyira nem ártasz neki sőt észre sem lehet venni. Még én is téli gumival járok egyik ismerősöm mondta hogy még ne kapkodjam el a cserét, igaz már nem lesz olyan hideg hogy 7 fok alatt lesz de még jobb egy kicsit várni.
2012. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pagan ***** válasza:
34%
én egész évben nyári gumival megyek,muterom meg télivel ugyanígy,egyik gumi sem kopik jobban,tehát no problémooo:)
2012. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha reggel mész,még hideg az aszfalt. De még délelőtt sem melegszik annyira át,hogy ott valami marha nagy kopás történjen. Ha nem mész egész nap tök melegben,nyugodtan várhatsz jövő hétig.. Észre sem lehet venni ennyi kilométert a gumiban.

Max az lesz a gond,hogy sokan lesznek a gumisnál..

2012. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsivel jobban kopik , de még nyugodtan mehetsz azzal:)
2012. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!