Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Schwalbe gázház és a...

Kr1ssz kérdése:

Simson Schwalbe gázház és a markolat közé nem kellene valami távtartó vagy akármi amiről én nem tudok?

Figyelt kérdés

Eddig házilag gányolt körforgós rendszerű gázhúzás volt beszerelve és én vettem hozzá gyári markolatot meg gázbowden vezető kütyüket hogy eredeti csöves rendszerű gázhúzással legyen megoldva az üzemanyag adagolás. Az a baj h hiába raktuk össze még sem stimm valami mert a markolatot simán lerángatom ha akarom, nem fix, valami hiányzik.

A markolat és a kormány végén is van lyuk azt sem értem milyen funkciót tölt be.



2012. márc. 11. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyárilag az egyik határoló az első fékkar, a másik pedig a kormány csövébe dugott régen alumínium, újabban műanyag dugó volt! A markolat végén lévő lyukon keresztül lehetett a biztosítócsavart betekerni!

Ja, és a dugó előtt még egy távtartó gyűrű is van.


[link]

[link]

2012. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!