Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,2-1,4 MFt környékén milyen...

1,2-1,4 MFt környékén milyen használt autót vegyek?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne legyen ős régi, azaz inkább csak egy számjegyű legyen a kora. (Ezért ilyen 18-20 éves BMW-ket ne ajánljatok légy szíves.)

Legyen kényelmes, mert 200 km-eket mennék vele rendszeresen autópályán.

És persze a fenntartása se legyen túl sok.

Nem muszáj valami nagy kombinak lennie, egy kisautó is megfelel.

Melyik típusok lennének ideálisak?


2012. márc. 3. 19:29
 1/8 anonim válasza:
Ford focus 1.4 az k jó :D
2012. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Passat 2001-es évjárattól , 1.9 dízel motorral.A fogyasztása alacsony ; lóerőben ,nyomatékben elfogadható.A méretei jók , pakolható és tágas , kényelmes.
2012. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Peugeot 307, 2005 utáni (első lökhárítón két kicsi, kör alakú ködlámpa)..

Nekünk ilyenünk volt, bevált.

2012. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Renault Clio 1.5DCI pont ennyiért árulnak egy halom 2007-est 120-150E valós km-ekkel végig vezetett szervizkönyvvel. Mind egy cégtől származik, ahol nem sajnálják a pénzt az autókról.
2012. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket! :)

És egy Opel Astra H-ról mi a véleményetek? Nekem nagyon tetszik, még jobban is, mint az újabb J. És ennyiből már kijön egy 6-8 éves jobb állapotú példány.

2012. márc. 4. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:
én is Astra H-t akarok venni, november-december körül. már nagyon rég óta szemezek ezzel az autóval, nézegettem mást is, de a szívem mindig az Astra felé húz. Ha dízelt veszel, lehetőleg az 1.7CDTI-t válaszd, az 1.3 és az 1.9 olasz, ha minden igaz, fiat gyártmány, és sok a probléma velük..
2012. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És a Fiat egy valamiről híres: jó dízel motorokat gyárt! Nem tudom hol hallottad te, hogy sok a probléma velük... Biztos azért veszi a fél világ (németek, japánok, svédek) a franciák és olasz dízel motorjait, mert azok nem jók!
2012. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tények alapján írom hogy nem jók, sokat utánaolvastam a H Astrának, és bizony a fiat motoroknál gyakori az olajfolyás..
2012. márc. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!