Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megérné megvenni?

Szerintetek megérné megvenni?

Figyelt kérdés
[link] ezt vagy [link] , ha veszek mire figyeljek oda? előre köszönöm válaszaitokat!
2012. febr. 23. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire akkarod használni az autót ? Buliba járni vagy magad munkába ? én az ujjabat venném meg .. a 4 ajtósat .
2012. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kezdő autónak, én is inkább arra gondoltam , csak a másik sincs rossz állapotba..igaz nem is kerül sokba és műszaki is sok van rajta, de tetszeni persze a másik tetszik jobban , csak kitudja annyi pénzért hol lehet benne buktató.
2012. febr. 23. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
szuzukinál 1 el jobb..
2012. febr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan első linkben szereplő kis két ajtós hondája van egy haveromnak már jó régóta, soha semmi gondja nincs vele, semmi sem romlik el benne. A másikkal nincs tapasztalatom, de az is nyilván jó autó. Persze szerintem a kis két ajtósat nagyobb bátorsággal lehet megvenni ennyi pénzért. A 4 ajtósba lehet, hogy van buktató jah, de azt meg úgy fogod megtudni, hogy megbeszéled az eladóval, hogy beleegyezik-e abba, hogy egy általad választott szervizben teljes körűen átvizsgálják az autót. Nyilván az is pénzbe kerül, de még mindig nem 300 ezerbe, plusz még az átírás, meg egyéb költségek.
2012. febr. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!