Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóval a Balaton körül 1...

Robogóval a Balaton körül 1 nap alatt?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem az ötlet, hogy ha idén még nem lenne nagymotorom, robogóval körbemennék a Balatonon...egy Kymco Grand Dink-ről van szó.

Tavaly nyáron 10e km-t tettem benne, most járunk 18e km-nél.

A motor végsebessége kb 75km/h, tavaly elég sokat elmászkáltam vele Pestre, körbejártam vele a velencei tavat, ilyesmi...szóval a távval nincs gond.

Amúgy dunaújvárosi vagyok.

Akik jártak a túrázásban, az tudna még valami tippet adni? Illetve valakinek lenne még ehhez kedve, mert akkor legalbb nem egyedül leszek.

Jah és kb hány óra alatt lehet körbemenni?:)



2012. febr. 14. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó5let, én nyáron ezt a távot + Pestről Balcsira lemenni a régi 7-es úton tervezem, csak nem robogóval, hanem a 207-es Babettámmal :D
2012. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biciklivel is megvalósítható akár félnap alatt is...
2012. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A párommal évek óta körbebicajozzuk, 2-3 nap, attól függ, mennyi időt szánunk időközben strandra, múzeumra, egyéb látnivalókra a környéken.

2011-ben körbe is robogtuk, van egy Runner 180-asom, bár most eladó, szóval idén csak bringa lesz.

Csodálatos a Balaton, sztem bicajjal az igazi, de élmény autóval is.

Fél nap alatt valóban megoldható, de ahhoz közel profinak kell lenni, ugyanis min. 200 km, attól függ, melyik vonalon haladsz.

2012. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Reggel 6kor akarok indulni, kb 350km-el számolok. Kb másfél tank elég is lesz :'D
2012. febr. 14. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
350 km??? Atya világ! a fertő-tót is megkerülöd?
2012. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem...úgyértve Dunaújváros-Balaton körül- Dunaújváros.:D
2012. febr. 15. 19:54
 7/8 anonim válasza:
Biciklivel volt most nekem 5,5 óra, igaz mezőnyben, de akkor robogóval is ennyi (ha nem rövidebb idő alatt lehet megtenni). Ráadásul esett is. :D Sztem ha robogóval nem állsz meg, és betartod a sebességet a 7/71es úton 5 óra, ha meg húzod neki, akkor 3-4 :P
2012. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

háát akkor jó voltál..:)

az a helyzet, hogy rég volt a kiírás, most váltok nagymotorra, azzal megyek majd :)

2012. jún. 27. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!