Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót választanátok,...

Melyik autót választanátok, és miért?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]



3. [link]


4. [link]


5. [link]


Munkába járáshoz kell az autó, és a kislányomat kell elvinnem minden nap óvodába. Kb. 90 km naponta..


N


2012. febr. 11. 22:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
audi A6-ot választanám, jól néz ki külsőleg-belsőleg, megbízható.
2012. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én a Volvot választanám.
2012. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én is a VOLVO mellett lennék:)
2012. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Volvo
2012. febr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Volvo vagy Audi, de amúgy miért kell ilyen nagy és erős autó a munkába meg gyerek-hordáshoz? (nem provaktíve kérdezem)
2012. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
fentieknek: miért volvo?
2012. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Most jelenleg egy 20 éves BMW-vel járok dolgozni.. De már nagyon unom minden baja van. Állandóan szervízbe kell vele járni, és rájöttem, hogy inkább veszek egy új autót, és kevesebb lesz vele a gond. Amennyit már rá költöttem a mostani autómra annyiból már lassan meg tudnám venni a Volvot is...
2012. febr. 12. 11:41
 8/18 A kérdező kommentje:
Látom itt sokan nem szeretik a japán autókat... érdekes. Nekem mindenki azt mondja, hogy csak japán autót szabad venni.
2012. febr. 12. 11:44
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez világos, de azért hiába viszonylag új meg garanciális autók ezek, egy egyszerűbb konstrukcóval mindig kevesebb bajod lesz, mint egy nagy, full-extrás batárral. Nem azt mondom hogy vegyél fapados Daciát, hanem mondjuk inkább nézegess egy Honda Jazz-t, Citroen C3 Picasso, Lancia Musa, Opel Meriva...szóval valami kis egyterűt inkább. Praktikusabb, olcsóbban fentartható. Persze ez csak az én véleményem, ha menetdinamika és sportosság is fontos akkor nyugodtan válassz a fenti autók közül, de aztán ne lepődj meg az új alkatrészek árán...
2012. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen, értem mit akarsz mondani és igazad is van. Csak számomra (lehet, hogy hülyeség) nagyon fontos külső, és a kisebb autók nem igazán tetszenek.

Az még nem is lenne baj ha néha el kell vinni a szervízbe mert miért ne, de, hogy minden héten vagy minden második nap szervízbe kell menni az egy kicsit sok.

2012. febr. 12. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!