Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenkor mi a teendő? Légyszív...

Ilyenkor mi a teendő? Légyszíves segítsetek!

Figyelt kérdés

Egy alfa romeo 159-ről van szó.

Teljesen lemerült az akkumulátor és nem nyílik semmi,elektromos rajta minden. Így a motorháztetőt sem lehet kinyitni hogy bebikázzuk. A vezető oldalon meg amúgy sem jó az ajtó azt is csak belülről lehet kinyitni tehát simán kulccsal sem nyílik.

Ilyenkor mi a teendő?

Segítsetek légyszives nagyon sűrgős mert nem tudunk hazamenni külföldről.



2012. febr. 8. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a motorhazteto nyitasa is elektromos???ez de szivas!!! Hat egy barbár megoldas hogy valahogy felteped az elejet es akkor hozzafersz az akksihoz!inteligens megoldas:nem tudom hol van az alfaban az akksi de szerezz bikakabelt meg egy akksit es a kabelt probald a te akksid plusz polusara valahogy csatlakoztatni,ha ez nem megoldható,akkor az önindító annak a csatlakozójához ahonnan az akksi pluszja jön,ha azt se éred el akkor a generátor plusszos csatlakozásához kösd a negativ kabelt meg mindegy hova rakod,valahova testre csipd oda es kesz,csatlakoztasd a kábeleket a pótakksihoz amit szereztél,várj vagy 3 percet hogy az akksid toltest vegyen fel a kinti akksirol es akkor probald meg kinyitni az elejet vagy az ajtot..........remelem tudtam segiteni.sok sikert
2012. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
minden elektromos rajta? szerintem kell rajta lenni manuális megoldásnak is pont az ilyen esetekre...hiszen ha lemerül az akksi akkor egyből feltörhetetlen lenne.. keressétek hátha van valami manuális megoldás is..legroszabb esetben pedig hazavontatni vagy a motorháztatőt vágni
2012. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Assistance-ot nem tudod kihívni?
2012. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A másik oldali ajtó sem nyitható kulccsal??
2012. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát valahogy kilehet nyitni a csomagtartót kulccsal de nem találjuk a zárat...olyat mondott nekünk autószerelő, hogy a motorháztetőbovdent megrántani és akkor elméletileg elengedné...
2012. febr. 8. 20:28
 6/16 A kérdező kommentje:
meg hát az a baj, hogy csak a vezető oldalon van kulcslyuk, de az meg csak belülről nyitható, mert elromlott a kilincs...
2012. febr. 8. 20:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Drága szívem, ha már félig átfagytál, akoor ne sajnáld a ruhácskádat, feküdj a taliga alá és akaszd a bikakábelt az önindítóra, tudod arra a vastag piros vezetékre ami közvetlenül az akksitól jön! 5 perc múlva próbálkozhatsz az ajtó nyitással is.

Egy-két cigi után már az indítással is kisérletezhetsz!

:D

2012. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
pajszer...
2012. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok.....hat kedves kerdezo ne haragudj meg de,te milyen auto tulaj vagy hogy "nem tudom hol van a csomagteren a zar"........hat bazzz.....ez milyen már????!!?!!!!!?!!?!!
2012. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
holnap megpróbáljuk :) képzeld tesókám h nincs zár a csomagtartón, ilyen autótulaj vagyok... -.-"
2012. febr. 8. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!