Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy hívják ezt vagy van...

Hogy hívják ezt vagy van ennek valami megnevezése?

Figyelt kérdés

Kormányról vezérelhető MP3 as autórádiót szeretnék venni,de nem mind olyan amit lehet kormányról vezérelni?

Hogyan keressem vagy van ennek valami megnevezése?


2012. febr. 8. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
multikormányra gondolsz?
2012. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy mi a neve.:$

nekem az lenne a lényeg hogy olyan autósrádiót szeretnék venni ami vezérelhető kormányról is.

mert nem minden autósrádiónál lehetséges ez,mert ami benne van most jelenleg,az gyári.

2012. febr. 8. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Multikormány igen, de az a kormány jellegzetessége. Tehát ahhoz, amit szeretnél, az szükséges, hogy az autódban legyen multikormány is (a kormányok kell h legyenek multimédiás vezérlőgombok), meg a fejegységnek is támogatnia kell, bár a legtöbb modern (értsd: 10 évnél nem idősebb) fejegység elvileg támogatja az ilyesmit. Tehát a kormány a problémásabb, ha nem multikormányod van, akkor keress meg egy autóvillamosságist, és kérdezd meg, hogy mennyiért szenvedné össze neked a rendszert. Nem lesz olcsó, az biztos.
2012. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy lehet "fület" rakni a kormány mögé mint a kettes Focusokon. Ott nem a kormányon van a gomb, hanem a kormányoszlopról jön le egy "hasáb", amin van 4 gomb: hangerő fel, hangerő le, üzemmód váltás és keresés/előre-hátra.

[link]


A rendes neve szerintem kormányról vezérelhető rádió távkapcsoló lenne, de ha a boltban azt mondod, hogy olyat keresel amire rá lehet kötni a kormányról vezérlést, akkor tudni fogják.

2012. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!