Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 1 ismerősöm akinek van 1...

Van 1 ismerősöm akinek van 1 méregdrága sportautója ti kölcsön mernétek kérni vagy sem?

Figyelt kérdés
Oda adná szó nélkül csak félek hogy meghúzom nekem jönnek leszakad az alja vagy valahogy szét töröm.25 férfi éves vagyok és 7 éve van jogsim...
2009. jún. 2. 00:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
ez baromsag.... kocsit not nem kerunk kolcson..... van ra kereted hogy kifizesd ha valami baja lenne? ha nincs akkor felejtsd el.....
2009. jún. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Miért akarod kölcsön kérni? Nehogy azt hidd, hogy majd a csajok ettől fognak szeretni...az olyan is, aki a kocsit nézi és nem téged.
2009. jún. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kérd meg, hogy mehess vele egy kört, de szigorúan úgy, hogy ő is ott van veled. Így a fíling is meglesz, és nem parázol folyton attól, h vmi baja lesz az autónak. Persze lehet, hogy nem a legnagyobb pesti csúcsban kéne először kipróbálni.
2009. jún. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
kocsit kölcsön soha! 1x az apám saját hibáján kívül törte a kölcsön autót totálkároska, nagyon ciki volt,pedig nem volt hunyó.
2009. jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Az a legjobb ha megkéred hogy vigyen el egy körre, kicsit kipróbálod és utána elég is volt. Egyébként méregdrága alatt mit értünk? Mert egy Mazda MX5 van akinek méregdrága van akinek nem.
2009. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
én nem merném, mert alapjáraton szerencsétlen vagyok. szóval még a kölcsönkért tollat is a helyszinen kettétöröm, el tudom képzelni hogy kezemben marad a kilincs, bármi kárt képes lennék okozni benne, anélkül, hogy beinditanám.
2009. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem mennék egy métert sem más autójával, kivéve ha pl életet kéne menteni vagy ilyesmi. Egyébként soha, de nem is adnám oda.
2009. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyyetértek az előttem szólókkal. Ha nagyon meg vagy halva azért a kocsiért, akkor esetleg úgy, hogy melletted ül, menj egy kört vele valami kihalt országúton. Egyébként én sem adnám oda még az alsó középkategóriás autómat sem senkinek, nemhogy egy "méregdrága sportautót".
2009. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább nem kérném, mert úgyis stresszelni fogsz miatta, hogy nehogy valami baja legyen, és pont emiatt lesz.
2009. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat inkább nem kérem kölcsön:)
2009. jún. 2. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!