Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f 1,4 esem van az...

Tompo34 kérdése:

Opel astra f 1,4 esem van az öninditóm elromlott sajnos nem javithato hibája van (fogaskereket megette) Ezért ugy döntöttem hogy veszek bele bontottat de sajnos a környéken csak 1,6-os C16Nz motorkodu az enyém meg C14Nz tehát jo e bele az 1,6-osé?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó. Valeo D6RA mindkettő.
2012. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget de ha nincs rajta matrica a másikon mert az enyémen van de amelyiket megakarom venni azon nincs csak anyit mondott a srác hogy valami h betű van rajta meg egy felfogato konzol ami az enyémen nincs!
2012. febr. 6. 19:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha már nem akarsz bendixet cserélni, és ragaszkodsz a bontotthoz, akkor vidd magaddal a rosszat, és hasonlítsd össze a kettőt mielőtt kifizeted!
2012. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az lesz viszem magammal!Nem a bendix rossz annak semmi baja!Amit behuz a bendix ott van 3 fogaskerék egy nagy fogaskerékbe ami körbe öleli nekem az tört vagy kétfelé ezt az alkatrészt nem tudom potolni mert kűlön nem lehet kapni!!
2012. febr. 6. 22:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindent lehet kapni bele. De ha olcsón tudsz másikat, egyszerűbb.
2012. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tehát bolygóműves az önindítód. :-)
2012. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen az neki es Bosch. Nekem ugyan ez a szituaciom volt ketteszakadt a belso fogazasu resz es szorult. egyszer megporgettem szabadon es akkor megszorult vegleg.
2012. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Opelen nem nagyon szokott Bosch lenni. Ha mégis, abba kb 1500 ft az a fogaskerék.
2012. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igy most már tudomhogy bolygomüves az inditom amugy nem bosh hanem valeo francia volt benne!Vettem bele egy 5-ért egy másikat igaz 1,6-osba valot de működik vele csak picit lassabban teker de indul!Lehet gyenge az aksim 45 amper orás lehet nagyobb kellene bele!!
2012. febr. 7. 19:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Kapacitás: az az Ah-ban kifejezett töltéshordozó mennyiség melyet a teljesen töltött +20 Celsius-fokos akkumulátor szabványos vizsgálati viszonyok között szolgáltatni képes.


Maximális terhelőáram: az az A-ban kifejezett érték melyet a +20 Celsius-fokos akkumulátor a cellalemez sérülés veszélye nélkül szolgáltatni képes. Az áramszolgáltató képesség nagysága az elektrolittal érintkező aktív anyag felületének nagyságától függ.


Neked nagyobb maximális terhelőáramú akkumulátor kellene, de szerintem csak a hideg miatt reszelt lassabban :)

2012. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!