Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyári rádió cseréje után...

Gyári rádió cseréje után miért szól rosszabbul a zene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval kicseréltem a rádiót a kocsiban. 8 hangszóró van benne, a gyárival nagyon szépen szól jól adta a mélyet, ami most benne van, azzal meg kopogós mélyet ad, rázza a kárpitot az ajtón, de a mélyet nem hallani. Nem a rádió lehet a hiba, mert 2 rádiót is bele próbáltunk. Mi lehet a probléma?
2012. febr. 6. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fordított polaritásba szól valamelyik.
2012. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyik nap egy mélyládát is bekötöttem, úgy ahogy kell, és az sem adta normálisan a mélyet, nem is nagyon lehetett észre venni, hogy van benne mélyláda :/
2012. febr. 6. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
kocsiban van gyárilag erősítő? ha van az rá lett kötve?
2012. febr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs benne gyárilag erősítő.
2012. febr. 7. 10:58
 5/11 anonim ***** válasza:
biztos nincs fordítva rákötve?
2012. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tuti , hogy a hangszórók közül valamelyik fordítva van kötve, akkor alakul ki ez jelenség. Fordított polaritású hangok kioltják egymást.
2012. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ha gyári az összes hangszóró akkor ez hogy lehetséges? Gondolom nem csúszósaruval vannak csatlakoztatva, hanem gyári csatlakozóval.
2012. febr. 7. 19:06
 8/11 anonim ***** válasza:

"gondolom nem csúszósaruval..."


?????


basszus nem azt mondtad, hogy te cserélted ki?

2012. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rádiót cseréltem, és nem hangszórókat. A hangszórók érintetlenek. Írtam, hogy bekábeleztem egy mélyládát is, ami szintén nem produkált valami szépen. Előző kocsiban igazán jól szólt.
2012. febr. 8. 09:25
 10/11 anonim ***** válasza:
ISO csatlakozóval kötötted be a rádiót, vagy te kötötted össze akábeleket?
2012. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!