Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Havi 10 ezer forint útdíj...

Havi 10 ezer forint útdíj mert csődbe megy a BKV?!? Vélemények?

Figyelt kérdés
ez mi ? engem mit érdekel ,hogy a bkv csöcsbe megy kapok kedvezményes bérletet vagy mi ? járda adó mikor lesz ?mert mikor megyek a járdán akkor a cipőm koptatja az aszfaltot ? lehetne az 5000FT/ hó
2012. jan. 30. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Kb. a tizedik ilyen kérdés ma!
2012. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor kimásolnád a válaszodat és bemásolnád ide ? vagy ennyi a hozzászólásod a kérdésemhez ?
2012. jan. 30. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, én hamarább kitaláltam ezt. Mondjuk nem 10 rugót számoltam, hanem kb. 3-at. Eléggé szarban lehet a BKV, ha havonta 5 milliárd forintra van szüksége! Én a elkérnék minden budapesti családtól 3 ezer forintot, mert arra még azt mondja, hát jó legyen. A két gyerek is azzal jár iskolába és így még jobb is, mint a két bérlet 6000-ért (nemtudom mennyibe kerül most). Szóval így a bliccelők is fizetnének és jobban ki lenne használva, mert úgyis fizet. Az emberekért van, egy kényelmi szolgáltatás, használják hát.
2012. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
és ez csak a kezdet a most még éppen tankolni tudok is lerakják majd a kocsit mert az útdíjat már nem tudják kifizetni majd ők is BKV-vel járnak BKV-nek ezért kicsit több bevétel de mivel nő az utaslétszám a járművek így hamarabb elromlanak nő a BKV kiadása ezért több támogatásra lesz szüksége jön az útdíj emelés és kezdődik előröl az egész addig míg mindenki tönkre nem megy
2012. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vajon a befolyó pénzek hány százalékát költik üzemanyagra, karbantartásra és a tényleges alkalmazottak fizetésére?
2012. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem jó ötlet, én hamarább kitaláltam ezt. Mondjuk nem 10 rugót számoltam, hanem kb. 3-at." << szerintem meg aki akarja használni a BKV szolgáltatásait, az vesz jegyet, bérletet stb.( nyilván a bliccelőkkel kezdeni kell valamit ) De miért fizessek én akármennyit is, olyan szolgáltatásért, amit nem veszek igénybe. Azt még tetézi az, hogy az autósoktól akarnak pénzt szedni. Ennyi erővel kérhetnének pénzt a MÁV, MVK, DKV vagy a Malév utasaitól is, mert azok is közlekednek, igaz semmi közük a BKVhoz. Ez teljesen abszurd, és te úgy gondolod, hogy ez jó ötlet, és te is kitaláltad? Hát neked is csak gratulálni tudok.


A BKV egy közlekedési szolgáltató részvénytársaság. Ha nem tud megélni abból a pénzből, amit a szolgáltatásaiért kap az utasoktól illetve az államtól, akkor mehet a levesbe. Majd lesz helyette más.

2012. jan. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
51%
Én erre csak annyit tudok mondani,hogy szégyen amit művelnek!
2012. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
utolsonal a pont......ha egy szolgaltato nem tudja fenntartani magat a sajat beveteleibol,mehet a faxomba.............arrol meg nem is beszelve hogy nekem ki fog penzt adni azert mert szarul megy a sorsom?????de en adjak........hogy van ez??????!!!!!!
2012. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez sem jogilag, sem erkölcsileg nem állja meg a helyét? Vegyük az én esetemet.

Az én állandó lakcímem a belvárosba szól. Az autónk az én nevemen van, mert kedvezőbbek a feltételek ezért természetesen az is a belvárosba van nyilvántartva. BKV-t minden szökőévben használtunk, akkor viszont jeggyel. A kocsit most a feleségem használja, mert 2 éve vidékre költöztünk, és a gyereket Ő hurcibálja ide-oda, a Budapestnek a közelébe se jön. Én vonattal ingázok Zuglóig és a munkahelyem 5 perc sétára van az állomástól. Az én állandó lakcímem a bp.-i lakás miatt van itt a belvárosban. Tehát én akkor most miért is fizetnék?

2012. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!