Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a gilera sralker...

Mi baja lehet a gilera sralkeremnek?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy stalkert 110e ért és a tulaj azt mondta h bejáratós még mert fellet ujitva! nálla még minden működöt faszán! mire haza hoztam meg menetközbe leál! pedig 30al mentem mivel még járatós! valami nagy baja lehet vagy mi? aki sejti h mi lehet irjon! előre is köszi!
2009. máj. 29. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez így elég tág, hogy leállt. Utána már be sem indult, vagy mi volt? Lehet üzemanyag (kifogyott), gyertya, gyertyapipa, stb.
2009. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
menetközbe leál! de utána beindul ugyanugy! de ugyanugy leál!
2009. máj. 29. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha bejaratos az azt jelenti hogy nemreg volt szetszedve . Nekem is az volt de nem volt uj dugattyu csak naggyabol szet volt szedve mert vmi baja volt. Amikor osszerektuk ment meg minden de nemreg egyszeruen megallott es nem ment tovabb. Indult be es allott is meg es ugyanigy. Majd jott valaki es megnezte es az volt a baj hogy egy csovet a motoron rossz helyre dugtunk es benzin helyett levego es levego helyett benzin ment. Nezd meg vagy kerd meg ha van valami ismerosod.
2009. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bejáratás után még nem mentek vele! csak pár kört! ugyhogy lehet valamit nem jól tettek össze! de most a szerelőnél ál! és hátha tud vele mit kezdeni!
2009. máj. 29. 21:37
 5/10 A kérdező kommentje:
remélem hogy az enyémnek is ilyen baja lessz h rosszul dugtak össze valamit! vagy hasonló kis probléma!
2009. máj. 29. 21:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Legyel nyugodt szerintem is az lehet ha beindul csak all meg vagy rosszul dugtak valamit ossze vagy valami dugulas van de vigyazz a szerelo nehogy atvagjon.

16/f

2009. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát remélem ma kiderül! és ha megvan a hiba majd leirom ide!
2009. máj. 30. 11:43
 8/10 A kérdező kommentje:
voltam a szerelőnél és kiderült hogy nemis volt felujitva!
2009. máj. 30. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat vannak ilyen gyalazatos emberek.
2009. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Nézd meg a benzinszüröt,hogy nincs-e eldugulva.Tisztítsd ki a tankot.Ha utána se indul be akkor szedd szét a karburátort és azt is tisztitsd ki.

Én egy robogónál ugyan így jártam.

2009. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!