Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet olyan autókat...

Hol lehet olyan autókat találni amiket a bank lefoglalt/visszavásárolt hitel nemfizetés miatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Linkeltem párat, de én nem nagyon vennék ilyen autókat... Ezeket a bank foglalta le, mert a volt tulajdonosuk nem fizette a hitelt. Az még hagyján, hogy jó eséllyel szervizben sose jártak az autók, jobb esetben a Józsinál a sufniban legalább cseréltek olajat... De a legtöbb az itt-ott megtörve, ez-az kitépve, szétszakadva... A Gablini-Ersténél jártam amikor autót vettem. Gyakorlatilag egy olyan autó sem volt, amire ne kellett volna rengeteg pénzt költeni. Pedig kínálat az van...

Ami meg viszonylag jó állapotban van, azt úgyis lezsírozzák a haver neppernek egy kis mellékesért.


[link]


[link]


[link]

2012. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyet valóban nem érdemes venni, mert egyik ismerősöm is nézegetett már ilyeneket, az tény hogy olcsóbb volt meg ugye új, de ezek többnyire leharcolt le strapált roncsok amikre még bizony költeni kell. Egyszer én is nézegettem ilyen autókat a neten meg személyesen is megnéztem és hát eléggé elsápadtam amikor 1-2 külsőre nagyon jó autót meg típusilag is jó autókat megláttam elég olcsón de amint belenéztem beindítottuk az eladóval meg ugye megnéztem a motorteret hát bizony ott lesápadtam. Ennél még egy használt autó kereskedőnél is jól lehet járni, mert ott jobbat kapsz. Mert ugye akinek elviszik az autóját auzt nem rögtön viszik el hanem leszerelik a rendszámtáblát meg hallottam olyat is bár lehet baromság hogy kerékbilincs is kerül rá, de a kulcs a gazdájánál marad még és addig tud benne olyan kárt okozni amit ugyan a bank nem érezne meg de ha már az övé nem lehet akkor másé sem dolog van ilyenkor, és megeshet hogy a bank ha lefoglalja nem törődik vele elpasszolja és az új gazdája csináljon vele amit akar.
2012. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Budaörsön az Auchan mellett. Én még nem vettem és nem tűnnek nagyon jónak, de ott rendeget autó áll egymás hegyén - hátán.
2012. jan. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
www.merkantil.hu
2012. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy újabb páciens, aki azt hiszi, hogy fél áron lehet megvenni a banki visszavett autókat...

Emberek, higgyétek már el, hogy nem így van! Az összes, tehát még egyszer mondom: az összes autókereskedő a banki autókra van rákattanva, és kemény licitálás megy minden autóra! Azt hiszitek, hogy nem nyomják fel az árakat annyira, hogy halandó ember már szólni se tudjon hozzá? Arról nem is beszélve, hogy magán ember (nem kereskedő) nem fog lekoszosodott, lemattult, javítandó, festendő autót venni, pedig a bankiak jellemzően ilyenek. Mindre vár egy kis renoválás, amit a kereskedő megcsinál, és utána szépen mehet a végfelhasználóhoz, aki boldog mert karcmentes, szép, tiszta autója van.

2012. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-)
2012. jan. 20. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!