Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 20 eves opel kadettom...

Van egy 20 eves opel kadettom 1.6D, hogyan lehetne raszerelni valami egyszeru es nagyszeru fogyasztasmerot?

Figyelt kérdés

meg ha nem is az ossz fogyasztast méri is, jolenne nekem a per pillanatnyi is... konyitok a villanyhoz de ez mar nekem kókuszdiÓ:))

barmilyen 5letet szivesen varok


2008. ápr. 1. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Régen, a cégnél, ahol akkor dolgoztam, a főmérnöknek az volt a hepje, hogy mindent mértek. Az autók fogyasztása volt a kedvence, ezt havonta csináltatta. Egy 10 literes műanyag kannába öntöttek 4 liter gázolajat, összekötötték az AC - pumpával, lelégteleníteték, aztán addig hajtották, míg kifogyott . A litert elosztották a megtett kilométerrel. és ennyi volt a fogyasztás . A benzines egyszerűbb volt, nem kellett légteleníteni. KICSIT tűzveszélyes, de ha van egy jó segítőd, nem lehet baj !!!
2008. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
ürítsd ki a tankodat koppra, majd tegyél bele 5 liter naftát ( legyen nálad azért tartalék üzemanyag ) és addig meész ameddig..... , majd kigyökölöd. ennyi :))))
2008. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
itt a legjobb!!!! tankold tele... menj vele 100km-ert. menj vissza a kutra és 100km után megint tankold tele! pontosan megtudod a fogyasztását!
2008. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!