Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik éri meg jobban? Golf...

Melyik éri meg jobban? Golf II v Golf III? max 220. 000 Ft-ért

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
3as golfot nem kapsz ennyiért, ha mégis, még egyszer ennyit kéne rákölteni
2012. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből nem tartom túl valószínűnek, hogy elfogadható állapotú, rendezett papírokkal rendelkező példányhoz lehessen jutni bármelyikből is...
2012. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sok embert ismert aki nagyon meg van elégedve a 2es golffal, sógoromnak viszont 3mas van és katasztrófa az a kocsi, én biztos 2est vennék
2012. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből maximum egy 2-es Golfot tudsz venni és abból is lelakottabbat meg olyat amire még költhetsz.
2012. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből inkább keress egy szép állapotú Golf1-et vagy egy 93 utáni Ibizat.
2012. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2es golf jobb minta 3as az már szinte legenda.Sajnos a 3ast csúnyán elrontotta a vw
2012. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cika88 válasza:
Nekem golf 2 van és tisztában vagyok az árakkal 220ból már kilehet fogni egy jót csak oda kell figyelni az enyém 1,6D ami 4litert eszik 100ért vettem cseréltem rajta két küszöböt és patika mondjuk lehet rá költeni mert nekem pl:nagylökös,ültetés,alufelni és még most jön egy új szín.Minden olcsó hozzá nagyon.
2012. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!