Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez tényleg ennyibe kerül? (M...

Ez tényleg ennyibe kerül? (M jogsi, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az oldalon az M-es vizsga 2x 18000 Ft azaz 36000 Ft?

[link]

Alul lent még többféle költséget ír,ezekből miket kell letegyek?Az elméletiből még 5000 ft-ot leírnak mert diák vagyok.Ha tudtok Kispest környékén olcsóbb iskolát megírnátok?

Teljesen kezdő vagyok,13/F

A válaszokat köszönöm!


2012. jan. 12. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még olcsó is... Ennél kevesebbért nem hiszem hogy találsz.
2012. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ha rámész az oldalra,ott alul látsz még kb. 20000 ft-nyi tételt (kérlek olvasd el)azok még pluszba jönnek?
2012. jan. 12. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Kell a kresz vizsga, EÜ vizsga, rutinpályás vizsga, forgalmi vizsga+4000FT az okmányirodának.

+Kresz oktatás

+EÜ oktatás

+Rutinpályás órák

+forgalmi órák


Nem kis pénz letenni, én nyáron fejeztem be.

2012. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,ha szabad kèrdeznem mennyiért,és mi a menete az elméleti és a gyakorlati vizsgának(elméleti vizsga,gyakorló pálya,közúti vezetés) ?
2012. jan. 13. 06:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kresz vizsga nálam úgy volt, hogy le kellett ülni a vizsgaközponton egy érintőképernyős számítógép elé, és 25 kérdésre kellett válaszolni. Volt több fajta: Volt egy kép, amiről feltettek kérdést, hogy ki mehet elsőnek át a kereszteződésen, mit jelent a tábla, stb, és volt olyan ahol sima kérdések voltak. A vizsga kitöltése után rögtön megtudod, hogy átmentél-e.


Gyakorló pályán pedig szlalomozni kellett, hírtelen megállni, indexelni, hátranézni. Vizsgán ugyanezt a betanult menetet kellett bemutatni. Ja és nekem a rutinpályás vizsgán kellett bemutatnom a minden elindulás elött elvégzendő átvizsgálását a motornak. Kerekek, lámpák, kormánycsapágyak, index.


A forgalmi vezetésnél pedig a rutin pályán betanultakat kellett használni. Az oktató mondani fogja, hogy mikor, hol, merre kell kanyaronod (vizsgán is). Indexelés, irányváltásnál hátranézni. elsőbbség adásra oda kell figyelni! Bekanyarodásnál rendesen körülnézni, jobbkezes utcákra nagyon kell figyelni, követési távolság, sebesség.


Nem olyan vészes, csak oda kell figyelni, hogy mit csinálsz.


Jó ha viszel magadnak kis jegyzetfüzetet, én írkáltam ezt-azt.

A vizsgák azt hiszem, hogy 5000forintokba fájtak. A rutinpályás, és forgalmi órák azt hiszem 2000ft/db volt.

Nem kevés pénz, de szerintem megérte lerakni. Elmotorozgatok a nyáron. :)


Kresz-re pedig tudsz neten gyakorolni, mert vannak fent tesztek, M-es jogsihoz is. Ott a teszt végén ki is írja, hogy átmentél volna, vagy nem. Mindenképpen érdemes megnézni.

2012. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Nagyon sokat segítettél!:)
2012. jan. 13. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon szívesen :)
2012. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!