Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tudtok az MZ ETZ 500-ról?

Mit tudtok az MZ ETZ 500-ról?

Figyelt kérdés
A neten semmit nem találtam róla.Jöhet bármi:kulisszatitok,teljesítmény,érdekesség.

2012. jan. 9. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt az első négyüteműjük: a 251-es ETZ (avagy "banántankos") kicsit átalakított vázába egy 500-as négyütemű Rotax-blokkot erőltettek bele. Az eredeti hídvázat bölcsővé egészítették ki, hogy a nehezebb motor ne tekergesse annyira. Hogy pontosan mikor gyártották, nem tudom, de az első példányok valamikor a '90-es évek elején készülhettek, mert még a régi banántank volt rajtuk, de már műanyag hátsó sárvédő van mindegyiken.
2012. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a Rotax motoros csodára gondolsz, akkor úgy keresd, hogy "MZ 500R", úgy fogsz találni adatot.
2012. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha jól tudom elöl hátul tárcsafék ,meg 500as henger,és a kipufogó más mint egy sima etz-n sezrintem,

Tuti jó gép lehet.A 250es is úgy gyorsul meg úgy megy mijnt állat !El nem merem képzelni ezzel mit lehetne kezdeni :)

2012. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
asszem 92-be kezdték nyomni, szerintem olyan 3e és 1e példányszámú lehetett
2016. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!