Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ahhoz hogy leültessünk egy...

Ahhoz hogy leültessünk egy autót milyen alkatrészek kellenek?

Figyelt kérdés
Elég csak az ültetőrugó vagy más is kell hozzá? Ha más is kell akkor milyen alkatrészekre van szükség?
2012. jan. 2. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szóval akkor szerinted a egy átlag autónak teljesen mindegy, hogy milyen a töréstesztje ugye? Téged nem érdekel, hogy egy 20 éves koporsóban, vagy egy fiatal soklégzsákos 5 csillagos töréstesztes autóban ülsz?
2012. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A törésteszt kategóriákra van bontva. Attól hogy egy alsó kategóriás akár 5 csillagot kap még nem azt jelenti hogy egy 5 csillagos felső kategóriás nem töri szarrá.

A frontális ütközést 64 km/órás sebességgel, félátfedéssel (deformálódó tömbnek), az oldalütközést 50 km/órás sebességű „ellenjárművel”, az oszlopcsapást 29 km/órás sebességgel oldalütközésszerűen mérik. A gyalogoselütésnél az autó sebessége 40 km/óra,


Szóval hiába a légzsák ha mindketten 100 körül mentek és egy batár x5-ös belenyomja a fejedbe a kormányt légzsákkal együtt, vagy épp letépi a berepülő motor a lábaidat.Szétszakad az egész autó. Erre akartam kilyukadni.

2012. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na és ha nem X5 jön szembe? Senki nem mondta, hogy az 5 csillagos kis autó van olyan, mint az 5 csillagos nagy. De mindenki a hülye szélsőségeket pedzegeti ebben a témában. (a kamion meg az x5). Mindig arra kell gondolni, hogy van olyan eset, ahol pont ezen az apróságon múlik az életem!
2012. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Na ebben egyetértünk. Én is utálom a szélsőséges negatív hozzászólásokat.

"Ez ugyanúgy fenn áll, ha ültetés nélküli Swifttel találsz be egy X5öst... ezen felesleges parázni. "

Ebből indultam ki.

Különben meg az ültetés és az ebből adódó baleseti kockázaton akadtam fent. Szerintem ez elég szélsőséges.

2012. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az életed meg legtöbbször a reflexeiden meg a figyelmeden múlik. Tudsz e reagálni, vagy egyáltalán észreveszed e a veszélyt, vagy már csak a puffanást hallod.
2012. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ennyi erővel kár autóba ülni mindenkinek mert úgy is ütköznek nem?!Azt szokták mondani az autósokra hogy jobb lába a temetőben bal lába pedig a börtönben van!
2013. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Autóba ülni muszáj, és ha már megtetted, akkor a lehetőségeidhez mértem biztonságban kéne tenni. Ez igaz a vezetési stílusra, és az autóválasztásra is.
2013. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!