Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen hangrendszert...

Egy ilyen hangrendszert mennyiért lehet beszerezni?

Figyelt kérdés

A videó: http://www.youtube.com/watch?v=_0GOb4B0_XI&feature=related


És a zene címe ami megy ha tudnátok.

Milyen fejegység lehet. és a hangfalak ára és az erősítő érdekelne leginkább.


2012. jan. 1. 10:35
 1/2 gggTt ***** válasza:

Attól függ mely márka vagy márkák termékeit szeretnéd beletenni.Egy Pioneer vagy Fusion rendszer merőben drágább mint egy Somogyi.A videón látható dolgok szerintem nem lehettek drágábbak olyan 70-80ezernél.De lehet hogy még ennyi sem, nem ismerem fel a gyártmányát.Ha szeretnél egy kicsit zsebbenyúlós azonban jó minőségű szettet ajánlom, hogy hangszórók közül Pioneer-t válassz.Ebből egy hasonló ovál mint ami a videóba van csak Pioneer olyan 17ezer körül van, első 16centis hangszórók az ajtóba 13ezer körül(vagy vehetsz olyan 16ost előre aminek külön van a cincogója amit felvezethetsz a műszerfalra amiket látsz is szintén a videón)egy ilyen nem tudom mennyibe kerül de drágább mint a sima.Fejegységnek szerintem tökéletes egy Alpine, LG, vagy szintén Pionner, ezek 20-25ezerbe vannak.Erősítő és láda.Na ebből megéri egy kicsit jobbat venni ha szép karakteres basszust akarsz.Nem muszáj 2 mélynyomót betenni, elég 1is persze erősebbe.Blaupunkt-nak vannak jó erősítői 20-25 körül és hozzá egy Blaupunkt láda szintén 20-25 körül ami már elég jó.(nekem is Blaupunkt van és teljes mértékbe elégedett vagyok vele).Kábelekre lehet még befektetni, hogy a hangszórókhoz egyforma vastagságú sodort rézvezetékek menjenek, de ez nem nagy összeg.

Ez az összeállítás már szépen tud szólni szerintem egy bármilyen méretű autóban, de tetszés képpen lehet ezt fokozni persze.

2012. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt M.N.C. meg Infinity hangszórók voltak....Egyébként a klipp alatt a piros buborékban benne volt h. mi micsoda... nézzétek meg még 1x.
2012. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!