Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonba milyen olajat töltsek?

Simsonba milyen olajat töltsek?

Figyelt kérdés
2 ütemű 10W-40-es jó, vagy sűrűbbet??
2011. dec. 24. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha benzinhez kell akkor jó a sima mol-os Arol 2T ait 1:50 arányba adagolsz. Ha blokkba kell akkor bármilyen hajtóműolaj megfelel. (0,4 liter) Teleszkópokba pedig hidraulikaolaj.
2011. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj arol2t ne tölts bele hiába írja az első én eddig azt használtam mert olcsó de az olcsóságnak meglettek a következményei henger hamar kikoptt pedig nem húztam neki most bontottam blokkot igaz ez babetta 207-es a kartelbe bele van égve az olaj és a főtengelycsapágyba is bele van jó tudom kell is ott lennie de nem így kipuffból vakarni lehet a kokszot ki.A molnál árulnak 1 liter Sprint 2t ez már félszintetikus ez a minimális ah olajról van szó és csak 1690ft az arol meg 750 tehát ugyanott vagy majdnem és megkíméled magad a költségektől de ha tutira akrz menni árulnak kb 2300ft repsol scooter 2t vagy elf 2t ezek szintetikusak én ezt használom az elfet és nagyon jó
2011. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Hülye lenne simsonba 2500Ft-ért keverőolajat venni! Én sima arol 2t-t használtam, több száz kilométert levezettem vele úgy, hogy semmi baja nem lett!
2011. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát de gondolom ömlött az olaj a kipufogódból és miért lenne hülye inkább ebbe töltse mint másba. Arol 2t csak gyomirtónak vagy bovden olajozásra használható
2011. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az arol 2T egy kalap sz@r. Ha olcsót akar, mol Sprint 2T.

Másodiknak igaza van, régen jó volt az arol is, de ma már csak egy pancsolt, semmirevaló vacak.

2011. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem tudom, hogy milyen most mert én is már rég használtam. :) De most is van motorfűrészhez való 2T arra azt mondják, hogy jó.
2011. dec. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De én azt mondom, hogy simsonba 2300Ft-os Repsol olajat venni hülyeség. Vannak olyan darabok amikbe 10 évente egyszer cserélik az olajat, meg össze-vissza keverik neki a benzint és mégis megy.
2011. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én mindig azt a molos szart arol 2t-t használtam nekm nincs semmi bajom vele füstöl? igen ki nem szarja le kipufogobol jön az olaj ? igen ki nem szarja le nekem nem kopik nagyon semmi bajom nincs vele váltomba kb10 éve ugyan az az olaj van valami régi hykomol és azzal sincs semmi baj meg nem csörög semmi gond és kész
2011. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!