Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azok, akik használt hegesztett...

Azok, akik használt hegesztett bukóketreceket próbálnak eladni, mit gondolnak, hogy fogja a következő tulaj behegeszteni az autóba?

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint kivenni is csak úgy lehet, hogy szétvágják körülötte az autót.
2011. dec. 21. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mit gondolnak de szerintem ugy rakják be hogy levágják a kocsi tetejét berakják a csövet és vissza hegesztik a tetejét.... legalábbis csináltak már ilyet az biztos ..:)
2011. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem ez egy kicsit drasztikus, amikor egy autót szétvágnak az már sosem lesz olyan biztonságos mint régen
2011. dec. 22. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
pedig láttam már rá példát.. amugy meg a ketrec ha benn van több biztonságot ad mint amennyit a levágott és visszahegesztett tető elvesz. szerintem...
2011. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az hogy jelző hogy hegesztett bukókeret nem feltétlenül azt jelenti hogy egy nagy darabban kell beszerelni.Esetleg ha ilyenkor már úgyis kipakolnak az utastérből mindent,akár az utolsó hegesztéseket a kocsiban is elvégezhetik.
2011. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szépen, darabokból van összehegesztve/összecsavarozba benn az autóban, anélkül, hogy levágnának az autóból. Ilyet általában versenyautókba szoktak rakni, és valaki azért vesz versenyautót, hogy versenyezzen, és versenyre meg kell a bukócső, így értelmetlen a kivétele, és a kérdésed is. Ha valami elvetemült mégis ki akarná venni, akkor 1-2 helyen szétvágja benn a kocsiban, és ki lehet szedni darabokban, úgy,hogy a karosszériának semmi baja.
2012. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha kicsit utána néztél volna tudnád, hogy rengetegen próbálnak ilyen-olyan autókba eladni bukócsövet. A kivétele közel sem értelmetlen pl. olyan esetben, amikor úgy törik meg az autó, hogy inkább másik karosszériával folytatják a versenyzést. Ha a bukócsövet megvágják, onnantól nem használható versenyen, ezért a karosszériát vágják szét körülötte.
2012. ápr. 2. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!