Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi suzuki swift 2003 -as...

Régi suzuki swift 2003 -as 1.3 16v 85hp megéri venni? Hosszú távra kb 5évre? Menyit eszik városba? Gondolom elég jól szedheti a lábát (85 ló 840 kg)?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
ha jó állapotú akkor elgurul az többet is mint öt év. Szedi a lábát rendesen, megbízható és a fogyasztása is jó, bár a 8v vel jobban járnál mert kevesebbet kajál. Kb 5,2l százon, és nem sokkal gyengébb. Jó autó, bár sokaknak nem tetszik, de max a presztizst és a gyenge kasztnit lehet ellene felhozni. Mindwn másban megbózható. Amit el lehet tőle várni azt maximálisan teljesíti.
2011. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát sztem nem egy életbiztosítás, és itt nem csak a kasztni mérhetetlen gyengeségére gondolok. Hanem arra, hogy kb. mindenki lenézi az utakon, semmibe veszik, leszorítják a suzukisokat, bevágnak eléjük, sajna ilyeneket szoktam látni sűrűn. Egyébként megbízható, meg minden. Csak iszonyat kényelmetlen, meg rossz vezetni.
2011. dec. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"leszorítják a suzukisokat, bevágnak eléjük, sajna ilyeneket szoktam látni sűrűn"

És ezt melyik gettóban ?


ha jó árban van, megéri megvenni, az egyik legolcsóbban fenntartható autó.

2011. dec. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen 16V suzukim van.Nagyon jó auto,bátran ajánlom.A közhiedelemmel ellentétben kevesebbet fogyaszt mint a 8v változat.Jól gyorsul és jól érzi magát mind az országuton,mind a városban.Van egy fogyasztási teszt róla,ha megtalálom belinkelem neked.ott 3.2liter /otszágút és 4.9 vàrosi fogyasztást értek el vele.Én kb.5literrel járkálok.Csajozni nem lehet vele,de a-bòl b-be olcson,gazdaságosan,megbizhatóan eljutni igen.Egy kis tùlzàssal már-már Gti érése van az embernek vezetés közben.

vedd meg bátran nem fogsz csalòdni.

2011. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy 400ezer ft.-nál többet ne adjál érte.Az enyém 2002 decemberi és 350ezer ft. volt.klimán kivűl minden extra benne van,a légzsákokat is bele értve.
2011. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Hát 5 év az szerintem nem éppen hosszútávra tervezés szerintem na mindegy én nem vennék,kevés olyan balesetet láttam(sajnos személyesen is) ahol élve száltak ki a Suzukiból balesetnél.
2011. dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez úgy hangzik mint egy suzuki ellenes propaganda.Hidd el semmivel sem rosszabb ,gyengébb a karosszériája mint a többi kisautóé.Mennyivel jobb egy Matiz,Tico,Seicento?Mert a suzuki egy kis autó és ne egy Golfhoz,Astrához hasonlítsd.

Akinek a fogyasztás,olcsó fenntarthatóság számít és ezért kompromisszumra is képes,a legjobb választás a swift.

Persze ha jobban állsz anyagilag és több pénzed van benzinre és egyéb költségre ,vegyél nagyobb,biztonságosabb autót.Szívem szerint én Volvo párti vagyok és azt venném ,ha több pénzem lenne.De nincs így marad a suzuki swift......

2011. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésnek szántam csak a tapasztalataimat osztottam meg.
2011. dec. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2011. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm és kellemes ünnepeket kivánok!
2011. dec. 24. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!